Přejít na obsah

Přihlášení do sítě


Návštěvník Carpenter

Doporučené příspěvky

Návštěvník Carpenter

Zda se mi ze pri startu PC trva strasne dlouho nez se objevy ikona pripojeni do site. Kdyz to byl jeste Karneval tak to tak dlouho netrvalo. Od doby UPC to trva tak pul minuty nez se tam ta ikona vedle hodin objevy. Je to na XP sp2. System je cisty nedavno instalovany. Je to normalni nebo se to da nejakym zpusobem uryhlit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kooukam ze uz to videlo hodne lidi a nikdo nic nenapise :) Jde mi jen o to za jak dlouho se vam objevi ta ikona tech dvou monitorku signalizujici prihlaseni do site.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Hledáš v tom věci, které tam nenajdeš. Přechodem z Karnevalu a UPC to samozřejmě není. Hledej spíš problém v síťové konfiguraci tvého PC. Mně to třeba naběhne hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenastavoval jsem nic. Proste pustim FF a jedu. Mam vypnuto i hledat sitove tiskarny. Neda se jeste neco vynout? Nebo nastaveni nejakych DNS nebo tak neco? Moc se v sitich a protokolech nevyznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to individuální. Příčin muže být několik např. zda je správně nakonfigurován Síťový adaptér .Ověřil bych to v nastavení Síťových nastavení zda je vše v pořádku. Někdy to prostě chvilku trvá než se načte IP adresa,obzvláště pokud jsi schován za routerem a čekáš až se načte tvá nová dynamická IP.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...