Přejít na obsah

Prodejci UPC v Ostrave klamali zákazníky


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník kurzatko
kurzatko: Vůbec to není o přemlouvání. Já se snažím lidem vysvětlit výhody naší digitální televize obecně a zodpovědět jim maximum otázek týkajících se toho. Jenže to pochopí pouze lidi, kteří mě poslouchají. To samé s telefonními službami. Přece jim UPC ušetří stovky korun měsíčně, ne? Nebo mají tolik peněz, že jim nevadí "živit" předraženou pevnou linku? Nevadí, hlavně že je klídek a pětistovka za telefon v SIPU. Nechápu...

 

říkám - nejsou všichni OZ stejní - ale dejme si ruku na srdce k čemu bude digitál dědečkovi ,který sotva vidí a je rád že se sem tam koukne v telce na zprávy, a nebo telefon s tarifem "Anytime" babičce, která neumí s mobilem a volá za ni pečovatelka.

 

????????????? tohle není přemlouvání ????????????????? tak to mi hlava nebere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

kurzatko: Co to povídáte? Důležité je vysvětlit babičce co platí 500 Kč i více za telefon výhody tarifů Kredit 50 nebo 350, čímž ušetří z penze nemalé peníze. Vždyť oni platí třeba 400 Kč a ještě ani nezvedli telefon. Někdo to pochopí, někdo ne - ten pak platí jako mourovatý a bojí se zavolat. Ale co, je to jejich věc.

Každopádně UPC se snaží v telefonech nabídnout nízké ceny a spravit tak naprosto zdeformovaný trh monopolem Telefóniky O2. To je těžký úkol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kurzatko
kurzatko: Co to povídáte? Důležité je vysvětlit babičce co platí 500 Kč i více za telefon výhody tarifů Kredit 50 nebo 350, čímž ušetří z penze nemalé peníze. Vždyť oni platí třeba 400 Kč a ještě ani nezvedli telefon. Někdo to pochopí, někdo ne - ten pak platí jako mourovatý a bojí se zavolat. Ale co, je to jejich věc.

Každopádně UPC se snaží v telefonech nabídnout nízké ceny a spravit tak naprosto zdeformovaný trh monopolem Telefóniky O2. To je těžký úkol.

 

s tímhle souhlasím, že telefon je výhodný - jenže sem mluvil o něčem jiném - ještě jednou zopakuji - stará babička co neumí obsluhovat telefon a číslo z mobilu ji musí vytočit pečovatelka - k čemu takové paní bude telefon od UPC s tarifem ANYTIME - a babička neplatí nic jelikož má od dětí mobil s předplacenou kartou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

kurzatko: A kdo tvrdil, že jí budeme nabízet tarif Anytime? Teď se nejvíc zaměřujeme na tarify Kredit 50 a 350, které jsou opravdu velmi výhodné. Navíc pro často volající do zahraničí naprosto bezkonkurenční (v případě Kredit 350).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

esquire: Docela mě zaujala věta "Malé plus je, že když zvolíte třetí možnost, což je DVR, tak druhý obyčejný STB je zdarma."

Vy jste zřejmě prodejce UPC, taže by jste mohl potvrdit zda je to pravda.

Já mám od října také DVR, ale i když technik viděl že máme druhou TV, tak o nějakém STB zdarma vůbec nehovořil.

Mám požádat o druhý STB? Dostanu ho zdarma i s karou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kurzatko
esquire: Docela mě zaujala věta "Malé plus je, že když zvolíte třetí možnost, což je DVR, tak druhý obyčejný STB je zdarma."

Vy jste zřejmě prodejce UPC, taže by jste mohl potvrdit zda je to pravda.

Já mám od října také DVR, ale i když technik viděl že máme druhou TV, tak o nějakém STB zdarma vůbec nehovořil.

Mám požádat o druhý STB? Dostanu ho zdarma i s karou?

 

jeden STB je vždy zdrama (obyč. zákl.model, DVR nebo HD je vždy za poplatek) - můžete mít 2.ks STB případně jakoukoliv kombinaci - samozřejmě za příplatek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kurzatko
kurzatko: A kdo tvrdil, že jí budeme nabízet tarif Anytime? Teď se nejvíc zaměřujeme na tarify Kredit 50 a 350, které jsou opravdu velmi výhodné. Navíc pro často volající do zahraničí naprosto bezkonkurenční (v případě Kredit 350).

 

mluvím z vlastní zkušenosti - a netvrdil sem, že by jste ji ho nabízel Vy - nicméně tato situace se stala

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste si přečetl hned úvodní větu, tak byste poznal, že prodejcem u UPC nejsem. Ale mám tam hodně dobrého kámoše, který mi radí co a jak. Pokud máte doma již zmiňovaný DVR Box, tak máte možnost dostat " obyčejný STB ( CV-5000 CINX iL ) zdarma. Není Váš, ale máte ho v nájmu po dobu užívání smlouvy. A máte 2 možnosti, jak ho zapojit. První : na vlastní tv rozvod, což znamená po kabelu ( antení rozbočovač ), pokud TV nemáte propojené, tak musíte táhnout kabel do místnosti, kde máte TV.

Druhá : Technik je Vám schopen v pokoji, kde máte druhou TV udělat další zásuvku tam, kam si řeknete, abyste nemusel tahat kabel. Tento úkon je zpoplatněn 1,-Kč, ale musí to obchodní zástupce vědět a také to říci operátorce, se kterou domlouvá termín instalace.

 

Takže rada pro Vás : Jestli chcete druhý STB, zavolejte na 844 111 112, sdělte jim číslo Vaší smlouvy a že byste požadoval druhý STB ( buď na vlastní rozvod, nebo zda se bude budovat zásuvka ), když by měli kecy, proč jste to neřekl při objednání služeb, tak se ohraďte na to, že obchodní reprezentant, který u Vás byl Vám tuhle variantu vůbec nesdělil. Nebo přímo zavolejte obchodnímu zástupci, který smlouvu s Vámi sepisoval, to pro Vás bude jednodušší, protože nebudete muset čekat frontu na KC, než na Vás přijde řada. A kyž byste náhodou volal na výše uvedené číslo, tak volejte max do 10h dopoledne, pak už se bohužel nedovoláte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vyžádání můžete mít 3 STB v libovolné kombinaci. DVD + DVR +STB nebo DVR + HD + STB nebo STB + STB + DVR nebo STB + STB + HD.

Ale pozor, TV musí mít vývod na SCART

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...