Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kabelovka načerno? prosím o radu!!! SPĚCHÁ!!!

Featured Replies

Dobry den.

 

Nevim, zda to nebylo uz nekde probirano, pokud ano, omlouvam se a prosim o smazani, ale nic jsem nenasel...

 

Nechal jsem si zrušit internet, a udělat novou smlouvu na přítelkyni (z důvodu využití akční cenové nabídky :) ) a včera jsem zjistil, že mi jede i kabelová televize (analog), aniž bych o ni měl zájem a nechal si ji zapojit. Přitom v rozvodní skříni, kde jsem byl s technikem, který nám internet zapojoval, je zapojen i filtr jen pro internet (jak mi technik vysvetlil, kdyz jsem se ho ptal, k cemu je ten cerveny valecek ;) ). Z toho usuzuji, že by mi vůbec kabelovka jet neměla. Prosím tedy o radu - mám volat na upc ať s tím něco udělají, nebo to mám nechat tak a drzet hubu a byt rad ze mam kabelovku? :) Jde mi hlavně o to, aby mi pak třeba někdy neposlali složenku, že jim dlužím za něco, co jsem si ani neobjednal...

Pokud jste si nechal udělat novou smlouvu, tak tam byste měl mít přesně uvedeno, jaké služby odebíráte a jaké vám mohou být účtovány. Pokud je tam uveden pouze internet, tak vám poplatek za analogovou televizní nabídku účtován být nemůže.

Mam ten dojem, ze to nechavaji na "nalakani" nejakou dobu zaple...

  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • OVA
  • Internet speed test

Jeden můj známý má nabídku mini, a když jsem byl u něj naladil jsem mu v televizi všechny programy z nabídky komplet, i když ji nemá objednanou a dříve mu šlo pouze mini. Funguje mu to už asi 1/2 roku aniž by po něm chtěli pletil něco navíc, ve smlouvě má balíček mini + telefon :lol:

On tam sice nejaky filtr dat mohl, ale je otazkou co konkretne fitruje.

Kazdopadne je to jejich problem, pokud mas ve smlouve odber pouze internetu, tak ti nikdo nemuze nic dalsiho a ani nebude uctovat.

Bud rad ze to jede a dal uz to neres.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Internet speed test

záleží jak ti to dlouho nechají bežet ...chodí jsem tam kontrola do ty rozvodnice a když to zjistí tak tě prostě odpojí ..tobě se nic nestane jen nebudeš mít telku :)

 

jinak ten červený filtr je na to aby ti šel jenom net a ne telka ..je možný že je špatný :) někdy se to stane ...

My jsme taky kdysi jeste v dobe analogu mely HBO skoro dva roky gratis . Dostali jsem tenkrat HBO na 3 mesice zdarma k nove smlouve a oni si to asi zapomeli pak vypnout a skoro 2 roky nam to frcelo do doby nez HBO preslo do DIGI

My jsme taky kdysi jeste v dobe analogu mely HBO skoro dva roky gratis . Dostali jsem tenkrat HBO na 3 mesice zdarma k nove smlouve a oni si to asi zapomeli pak vypnout a skoro 2 roky nam to frcelo do doby nez HBO preslo do DIGI
¨

 

Takových bylo asi víc, to je taky jeden z mnoha důvodů proč lidi nadávají na digitál :lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.