Přejít na obsah

TP-Link TL-WR642G samovolné odpojování internetu


Návštěvník r.dave

Doporučené příspěvky

Návštěvník r.dave

S tímto routrem TP-Link TL-WR642G jsem sy vytvořil domácí wifi síť. S notebookem se bez problémů připojim, ale po chvíli přestane fungovat internet, ale router je stále přez wifi připojen a má plný signál. neví někdo čím by to mohlo být. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dan1

zkontrolovat, jestli jsi stale pripojeny ke svemu routeru/wifi siti a mas spravnou IP, gateway, DNS

 

obcas jsem videl, ze Windows si najdou nejakou nezabezpecenou sit v okoli a pripoji se k ni samy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše mám nastavený dobře připojím se k routeru a internet normálně běží, pokud na internetu chvilku nepracuju a shodím ho třeba na lištu a po chvíli se k němu vrátím tak už nejde. Když se mrknu na síťové připojení router je stále přopojen přez wifi ale mezi routerem a internetem je červený křížek. Tento problém řeší vytažení routeru ze sítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WIFI routery obecně nejsou moc stabilní zařízení a čas od času restart je potřeba. Zobecňuju protože doma mám Linksys, v práci DLink a Asuse ... tímhle trpí všechny. Co jsem si všiml, záleží hodně na typu provozu. Router ke kterému leze plná kancelář lidí vyžaduje restart minimálně jednou týdně, naopak domácí router vydrží třeba i měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
WIFI routery obecně nejsou moc stabilní zařízení a čas od času restart je potřeba. Zobecňuju protože doma mám Linksys, v práci DLink a Asuse ... tímhle trpí všechny. Co jsem si všiml, záleží hodně na typu provozu. Router ke kterému leze plná kancelář lidí vyžaduje restart minimálně jednou týdně, naopak domácí router vydrží třeba i měsíc.

 

Tak konkrétně používám Asuse a Ovislinky a osobně se s nějakým zatuháváním moc nesetkám, jestli restartuju všechny 3x do roka tak je to moc. A vytížený trafficem jsou dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Mam take WR542G v4. A k odpojovani internetu dochazi i u me. Me pres wifi internet jede ale nejede lan port. Ani jeden. A dole u hodin mam zluty trojuhelnik. Dal jsem i jinou sitovou kartu. Nahral firmware. A nic. Oprava z nabidky taky nepomuze. Jedine zrestartovat pc. Pak to najede.Dela to tak cca 2hod po spusteni pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...