Přejít na obsah

Imagine-angličtina


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Několikrát jsem se pokoušel nahrát film Imagine:John Lennon z kanálu HBO. Vždy se však nahrál pouze s orig. zvukovou stopou. To celkem chápu, co ale nechápu, je fakt, že film není opatřen ani titulky. Nikde v programových věstnících, ani na stránkách HBO jsem nenašel zmínku o této zvláštnosti na českém kanálu. Proto bych uvítal od kohokoliv nějakou informaci, kde se o tom něco dovědět. Nemám něco špatně nastaveno na STB?

Mám DVR Handan 6000 a při volbě zvukové stopy se sice zobrazí možnost CZ a Eng, ale v obou možnostech je zvuk anglický. Při stisku tlač. titulků na DO se objeví informace titulky žádné.

Pokud si toho ještě někdo všiml, budu vděčný za jakoukoliv informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud byl film vysilan s ceskou zvukovou stopou a tato stopa se nezaznamenala, tak by mohl byt nejaky problem v STB, ale v tuto chvily opravdu tezko rict, chce to jeste odzkouset.

Titulky u filmu na HBO byvaji jen pokud neni k dispozici ceska zvukova stopa, s obojim dohromady jsem se zatim nesetkal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár vysílání tohoto filmu jsem viděl a vždy šel s titulky, které šly vyloudit i z toho, co nahrál DVR.

 

Nicméně bych doporučil nákup originálu na DVD - je škoda si nechat zničit dojem z tak pěkného filmu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...