Přejít na obsah

Nový SW 1.09 pro Handan CV-7000HD


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Jj, taky jsem zkoušel vypnout na kódovaným programu a nezapnul se. Takže opravdu sice opravili to, že se nezapíná na kódovaným programu, ale nově se zapíná na nekódovaným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz byli 4:3 televize nebyl problem..ale ted kdyz mame siroke bedny a pousti nam tam 4:3 tak to neni moc prirozene

 

no, mě osobně to vůbec nevadí..mě naopak přijde 16:9 jako divnej formát..ale už jsem si na to zvyknul..spíš mě vadí, že se pořádně není v tv na co koukat (málo hd kanálů)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Ještě jeden postřeh - při nahrávání (naprogramované v časovači) se mi neukáže vpředu na displeji boxu REC. Jen při pokusu o přepnutí kanálu se mě zeptá, jestli to opravdu chci udělat. Dělá vám to taky? Jinak potvrzuji, že při vypnutí stb na nekódovaném kanálu je ráno stb opět na stejném kanálu zapnutý. Navíc mi dost často zamrzá HD, jak HBO tak Filbox, případně mi stb oznámí, že není signál, po vypnutí-zapnutí najednou sugnál je, taky zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...