Přejít na obsah

Delka kabelu k STB + par dalsich otazek


Návštěvník MIke8748

Doporučené příspěvky

Návštěvník MIke8748

tak by me zajimalo jestli je nejak vyrazne dulezita delka kabelu mezi zasuvkou a STV (handan 6000 konkretne). bude problem kdyz ten kabel bude mit 20 metru?

 

jak se zapojenim dvou stb ? 5000 a 6000. lze funkce udelat to ze ze zdi pujde 2 metry kabel do 5000, z toho 20 metru jinam do 6000? co to udela se signalem?

 

jak dlouho technikovi trva to zapojit? na co je vlastne ten technik zapotrebi

 

a otazka mimo: je i na digitalu sdilenej program minimax a anime+? ze je v digitalu minimax jsem se docetl na webu, ale o anime+ zadna zminka

 

diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
tak by me zajimalo jestli je nejak vyrazne dulezita delka kabelu mezi zasuvkou a STV (handan 6000 konkretne). bude problem kdyz ten kabel bude mit 20 metru?

 

jak se zapojenim dvou stb ? 5000 a 6000. lze funkce udelat to ze ze zdi pujde 2 metry kabel do 5000, z toho 20 metru jinam do 6000? co to udela se signalem?

 

jak dlouho technikovi trva to zapojit? na co je vlastne ten technik zapotrebi

 

a otazka mimo: je i na digitalu sdilenej program minimax a anime+? ze je v digitalu minimax jsem se docetl na webu, ale o anime+ zadna zminka

 

diky za odpovedi

Pokud budeš mít kvalitní koaxiál a pořádný konektory, tak 20 není problém, zapojení přes 5000 jde, ale budeš muset na televizi kde je 5000 obětovat analog, nebo pak rozbočovač, ale taky nějakej pořádnej, varianta s průchozím STB je lepší z hlediska útlumu, předpokládám. Technikovi to trvá tak 10-20 minut, samozřejmě bude rád, když mu pořádně zpřístupníš zásuvku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MIke8748

no, dlouhej kabel mam obyc bilej smejd z tesca :) no co holt koupim poradnej kabel

analog v miste kde bude 5000 nepotrebuju, ten potrebuju az za 6000 (po tech 20 metrech). uvidime co to udela

 

zasuvku mu zpristupnim, ale dva metry volnyho prostoru kolem mu musi stacit :)

ta "osoba" z upc ktera se mnou mluvila mi rikala ze prej technik prijde a zapoji/nastavi to na televizi. no, snad nebude mit blby kecy ze to bude v jiny mistnosti nez to pak budu provozovat.

 

a vubec: vadi nejak STBcku kdyz ho vytahnu ze zasuvky a zapojim jinde? stanice si zapamatuje nebo je bude pokazdy vyhledavat znova?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
no, dlouhej kabel mam obyc bilej smejd z tesca :) no co holt koupim poradnej kabel

analog v miste kde bude 5000 nepotrebuju, ten potrebuju az za 6000 (po tech 20 metrech). uvidime co to udela

 

zasuvku mu zpristupnim, ale dva metry volnyho prostoru kolem mu musi stacit :)

ta "osoba" z upc ktera se mnou mluvila mi rikala ze prej technik prijde a zapoji/nastavi to na televizi. no, snad nebude mit blby kecy ze to bude v jiny mistnosti nez to pak budu provozovat.

 

a vubec: vadi nejak STBcku kdyz ho vytahnu ze zasuvky a zapojim jinde? stanice si zapamatuje nebo je bude pokazdy vyhledavat znova?

STB to nevadí, nastavení si uchová, spíš ten technik ti zapojí jen jedno zařízení, pokud vím, zapojení druhýho se platí 300 kč, ale je to děsně primitivní. Taky si nejsem jist jak je to teď na sítích, jestli ke každýmu STB musí bejt zásuvka nebo ne, pořád se to nějak měnilo, nebo ti nechá podepsat že máš vlastní rozvody a souhlasíš s jejich placeným servisem v případě poruchy. Pořád se to nějak měnilo, to bude vědět technik, btw co je to za lokalitu/síť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Volvo245.

6. Při odpovídání na poslední přispěvek v tématě pouzívejte tlačítko ODPOVĚDĚT, případně jestě na začátek vaší odpovědi můžete napsat jméno uživatele, na jehož příspěvek odpovídáte, tlačítko CITOVAT používejte jen na eventuální citaci některého staršího príspěvku v tématě, ale i tak citujte jen konkrétní větu a ne zbytečně celý příspěvek, protože se tím pak fórum stává nepřehledné. Upozorňuji ty co to někdo nebudou dodržovat, že jejich příspěvky budou bez milosti mazany nebo dostanou zákaz pristupu na forum !

 

viz.http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=999

 

Zbytecne to tady natahujes. Nejsem Admin abych te poucoval ale pravidla jsou pravidla a plati pro vsechny. :!:

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MIke8748

Takze technik prijel, s hodinovym spozdenim oproti domluvenemu casu

pred tim volal, co vlastne chci za STB (to jsem pri objednavani tej osobe na telefonu nekolikrat zopakoval), takze asi jejich komunikace nic moc

 

kdyz pominu to ze se STB obcas bavi tim ze mi kazdejch 20 vterin ukazuje hlasku o spusteni nahravani, tak to jde

problem je ze muxy co jsou na 418 a 426 mhz pravidelne ztraceji signal, vsechny ostatni maji pres 90% po vetsinu casu (bez ohledu na delku kabelu)

 

co mi ale zarazilo, kdyz mi technik dal podepsat zakazkovy list, tak tam koukam na polozku zaloha za zarizeni 1000. to se jako v dnesni dobe jeste vybiraji zalohy? na webu o zaloze neni ani zminka

 

taky mi z neznamyho duvodu aktivovali sluzbu oznacenou DIGI HBO BUNDLE, coz sem neobjednaval.

 

ted jim budu psat ze chci zmenit parametry pripojeni na net, jeste bude sranda no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...