Přejít na obsah

Elektronicka faktura


Návštěvník tjurny

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Po roku...

Zdravím, mám u Upc aktivováno, že mi chodí faktury na mail, jelikož bydlím v podnájmu a štítky ze schránek se ztrácí a pošťačka pak neví, kde má co házet a tak jsem si říkal, že mi přijde vyúčtování na mail a bude po starostech, jenže z UPC mi tvrdí že faktury odesílá, jenže mě nic nechodí. Zkoušel jsem nejdříve mail, který mám na seznamu.cz a pak na tiscali a prostě nic. Nevíte, kde může být chyba? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, dnes jsem tam volal znova a tak mi paní poslala vyúčtování na mail na seznamu i na tiscali a přišel jen na seznam, ale přišel. Právě tam bych předpokládal, že přijde do spamového koše, jelikož tiscali nic takového nemá a nebo jsem to nenašel. No každopádně místo k 15.1. bude faktura zaplacena až 18.1. Snad to nebude vadit

Ještě jednou děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník joe_upc_ka4

Mě chodí faktura jako příloha v mailu na Tiscali.cz. Pokaždé je označena jako SPAM. Loni chodily maily s odkazem na hackerské stránky. Na Silvestra přišla faktura v podivném mailu, který byl pravděpodobně "odchycen" a prošel nějakou úpravou.

Vždy se snažím UPC informovat o podivném chování jejich mailů - nereagují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...