Přejít na obsah

aktualizace?


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Dneska se změnily všechny názvy kanálů na multiplexu 170,5 MHz / 64 QAM / 5000 SR. Změnil se i název u jediného rádia v multiplexu FUN1, ale teď u něj nejde zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Hmmm, je zajímavé, jak ty aktualizace vůbec fungují. Zatímco na tom obyčejném Hnadanu (5000) se mi názvy kanálu bez problému aktualizují při každé změně, na PVR (Handan 6000) mám stále u bebe TV, AXN Sci-fi, AXN Crime napsáno rezerva a ne a ne se to přepsat. Jesinou možnosti je vše smazat a naladit znova, ale to se mi nechce, neboť mám programy seřazené tak, jak mi to vyhovuje a musel bych to řadit znova, což při sedmdesátce programu už nějaký čas zabere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jen pro zajímavost uvádím dotyčné změny názvů, jak psal "ona":

 

HBO -> HBO Czech

HBO2 -> HBO2 Czech

HBO Comedy -> HBO Comedy Czech

Cinemax -> Cinemax Origianl Language

Cinemax 2 -> Cinemax 2 Czech

Hustler TV -> PG

XXXtreme -> XXX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katoda - u Handanu 7000, když spustím ruční aktualizaci - bez mazání seznamu kanálů - tak mi to jen zaktualizuje stávající, ručně seřazené programy zůstávají. Teoreticky by to u Handanu 6000 mělo fungovat stejně. Zkus kanály nemazat a jen spustit ruční ladění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Katoda - u Handanu 7000, když spustím ruční aktualizaci - bez mazání seznamu kanálů - tak mi to jen zaktualizuje stávající, ručně seřazené programy zůstávají. Teoreticky by to u Handanu 6000 mělo fungovat stejně. Zkus kanály nemazat a jen spustit ruční ladění...

Ano, to vím, už jsem to zkoušel. Ale když nechám znova naladit, aniž bych předtím vše smazal, tak mi všechny programy sice zůstanou tak, jak jsem je měl seřazené, ale zároveň se nepřepíší (nezaktualizují) ani názvy programů. Tudíž mi tam zůstávají i nápisy "rezerva". Mimochodem jen tak na okraj, zůstávají mi tam taky v seznamu programů i všechny programy, které bývaly v německém balíku (KiKa, ZDF...), i když ty už v digitální nabídce UPC dávno nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zajímavost uvádím dotyčné změny názvů, jak psal "ona":

 

HBO -> HBO Czech

HBO2 -> HBO2 Czech

HBO Comedy -> HBO Comedy Czech

Cinemax -> Cinemax Origianl Language

Cinemax 2 -> Cinemax 2 Czech

Hustler TV -> PG

XXXtreme -> XXX

 

Tak se mi vcera opet objevila aktualizace a vse je prejmenovat opet na puvodni nazev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu o cem tu mluvite je 1.6. a ja mam stale na svem DVRku stare nazvy zadne nove !! a dnes sem dokonce i manualne preladoval aby se me zobrazila Z1 , ta se ladeni premenila z rezarva na Z1 ale nic vic !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...