Přejít na obsah

Časté výpadky 2. a3. multiplexu.


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Mám smůlu v tom, že nemohu porovnat, zda se to týká jen mne, protože nevím o nikom ze sousedů, kdo by měl digi Standard. Kabelem to asi nebude, řekl bych, že to je závada na straně UPC. Výpadky 2. a 3. multiplexu se objevují v poslední době dost často a téměř vždy v době, kdy není možné závadu někomu hlásit, t.j. ve večerních hodinách a o víkendech. Uvažuji o tom, že digi opět odhlásím, protože se jedná hlavně o kanály Spektrum, Viasat, kvůli kterým jsem si službu objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, mam podobny problem. V pondeli sem volal UPC a pred chvilou tu byl technik. Rekl ze to je rozvody a spatnym kabelem a dal me vizitku na firmu od ktere si to mam nechat nove rozvest... Nevim no, kdyz vidim ze tenhle problem nemam sam tak je to divny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove a co tak napsat lokalitu odkud jste, takovy narky zde jinak nemaji smysl.

 

Kazdopadne rozhodne doporujuci zacit hledat zavadu u sebe doma - zkontrolovat kabely a konektory, popr. rozbocovace apod.

A az bude mit jistotu ze to neni vase vina, tak teprve potom zavolat na UPC a domahat se technika.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak vysel jednoduchej test... Zapojil sem to k blizsimu kabelu od pripojky a castecne to vali. Programy to nacte, ale je dost to kostickuje a sem tam vypadne. Predpokladam ze pokud bych to napojil primo na pripojku tk to povali bezproblemu... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Konkrétně u mne se jedná o lokalitu Teplice. Většinou přes den je vše v pořádku, hrají všechny kanály bez problémů. Večer po 21 hod vypadnou kanály 2. a 3. multiplexu a STB (DVR 6000) hlásí, že signál chybí.1. mux přitom hraje dál bez závady. Druhý den dopoledne se to jakoby zázrakem samo opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vysel jednoduchej test... Zapojil sem to k blizsimu kabelu od pripojky a castecne to vali. Programy to nacte, ale je dost to kostickuje a sem tam vypadne. Predpokladam ze pokud bych to napojil primo na pripojku tk to povali bezproblemu... :wink:

Zkus a uvids, pak muzes to resit dal, budto upravou instalace u tebe doma, nebo telefonem na infolinku.

 

Konkrétně u mne se jedná o lokalitu Teplice. Většinou přes den je vše v pořádku, hrají všechny kanály bez problémů. Večer po 21 hod vypadnou kanály 2. a 3. multiplexu a STB (DVR 6000) hlásí, že signál chybí.1. mux přitom hraje dál bez závady. Druhý den dopoledne se to jakoby zázrakem samo opraví.

To vypada na nejake ruseni, mozna od U:fona, tam zrejme pomuze vymena koax kabelu za kvalitnejsi, popr. zkusit STB zapojit primo do zasuvky UPC, aby jsi mel jistotu kde je problem

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Mám STB připojený koax. kabelem, který mi dodali technici od UPC při instalaci. Jaký kabel je kvalitnější?

Ot 2-jaké to může být rušení od U:fonu? Nemáme v blízkosti žádnou firmu, která by mohla používat toto připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
Mám STB připojený koax. kabelem, který mi dodali technici od UPC při instalaci. Jaký kabel je kvalitnější?

Ot 2-jaké to může být rušení od U:fonu? Nemáme v blízkosti žádnou firmu, která by mohla používat toto připojení.

rušení může způsobit nějaký soused který má bezdrátový telefon od ufona, který funguje na frekvencích 410 a 418 MHz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...