Přejít na obsah

klientské centrum upc jedná se o zařazení filmboxu HD


Návštěvník MilanBludsky

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

No do Standardu ho určitě nazařadí. Do Standardu určitě podle mě zařadí poté Eurosport HD.

 

Ale určitě s tebou souhlasím, ať udělají balíček. Dříve se tu mluvilo o nějakým balíčku, co chce UPC nabízet pod názvem HD+, ale potom se od toho upustilo (a tam ať zařadí všechny HD kanály, tedy NGC HD, VOOM HD, HBO HD, FILMBOX HD a EUROSPORT HD). Doufám, že to takhle udělají. Takhle by se mi to líbilo. Jinak mi je celý HD na nic, když se můžu zatím dívat jen na dva HD kanály a ještě k tomu v angličtině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No jo no, vždycky je něco na nic. Já mám sice Supreme, ale HD zase nevidím, protože má STB s PVR. Nebo bych je mohl vidět, kdybych si jej vyměnil HD STB, ale to bych zase nemohl nahrávat, což je pro mne v tuto chvíli důležitější. Bohužel na STB, který umí jak PVR, tak i HD si budeme muste ještě nějaký ten měsíc či rok počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo bližší termín startu Filmboxu HD v UPC Digital?

 

Mně jejich technik na podpoře tvrdil, že nejpozději koncem tohoto týdne, nebo začátkem příštího - bude místo rezervy HD, jako Filmbox HD test...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...