Přejít na obsah

Nove kanaly v digitalni nabidce


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník omicron

K tem par pranim ci narkum o Nova HD bych jen poznamenal, ze ta velka bublina jmenem Nova HD splaskla (pomerne bez velike medialni pozornosti) jiz na prelomu ledna a unora...

ne, nesplaskla . . . sleduji Nova HD v rámci pokusného vysílání DVB-T, které prozvozuje O2 (pokuď teda zrovna vysílají. což se dá říct že s přestávkama vysílají)

Co se týče obsahu, tak se rychle uklidni, protože kdo by nechtěl sledovat například přenosy F1 v HD, nedávno běžel film Madagaskar v HD, pak některé zahraniční seriály jsou v HD, samozřejmě většina produkce samotné Novy je v HD.

 

Abych se na Nova shit dival jeste v HD, hmm.. to bych musel byt skutecne hodne uchylny.

Mimoch. ty zahranicni serialy v HD mam (a bez reklamy a dementniho NOVA dabingu) k dispozici jiz dele, nez zacala Nova o HD vubec mluvit. Ted jiz ani nemluvi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me taky zatím jdou, ještě to nezakódovali, jedině že by je třeba přece jen dali do Standartu. Předpokládám, že aspoň přes víkend budou free. Te´d jsou tam jen upoutívky, vysílají až od 15h do noci, takže žádných 24h jak trvdilo UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Neradujme se předčasně, programy sice nyní běží, ale stále se identifikují jako "rezerva". Jsou kódované (na PC nezobrazím), přístupné i v nabídce Standard.

Tak ve Standardu už to nejde....

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě už to jako žádná rezerva není, normálně tam je už AXN scifi a Crime včetně EPG. Ono je to kódovaný a přístupný i pro standard? To se dá nějak zjistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pravdu díš, už jsou tam pod svými názvy, přibylo ještě MEZZO, zbývá 1 rezerva (12:30, 228 MHz). Mám nabídku Standard a zmíněné programy mohu sledovat, z toho jaksi vyvozuji, že jsou přístupné i v uvedené nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já už to mám zakódovaný :!: Vypadá to, že přece jen Supreme za 1099kč. Pořád nemůžu pochopit proč programy, který nejsou prémiový nejdou v nabídce standard a chcou za ně tolik?? To jako nebude ani žádná možnost příplatku za cca 100kč? Kdyby náhodou někdo volal do UPc ať se zeptá. Mám balíček standard s HBO a netem za 1650kč, u nabídky Supreme není žádnej balíček a mít net za 1200kč+ supreme za 1099kč je trochu moc, protož e by to přišlo na cca 2400kč a to je o 850kč víc než teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsou tam oba AXN a samozřejmě /není přístup/. Mám Standart+internet+HBO.Nechápu proč to nenechali alespoň pár dní jako free,aby nalákali lidi.Takže opětovně nezklamali..... :evil::evil::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné proč mě napadá, že není možné oba axn dokoupit jako balíček je totální "nenažranost" upc s cílem, aby uživatelé standartu přešli na supreme, a to rozhodně ale nebude můj případ.Podle mě, kdyby dali možnost dokoupení za cca 100,-Kč tak na tom vydělají určitě víc. Jinak člověku hlava nebere, že to nenechali alespoň pár dní free.Ale ohledně těchto dvou kanálu jim rozhodně o pár stovek víc platit nebudu. :shock::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...