Přejít na obsah

AC3 5.1 zvuk


Návštěvník petro_cz

Funguje vám AC3 zvuk???? Když má být vysílán!  

19 hlasů

  1. 1. Funguje vám AC3 zvuk???? Když má být vysílán!

    • ANO
      3
    • NE
      7
    • NĚKDY
      9

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník petro_cz

Zdravim, prosimvas uz si pripadam jak blázen, jednou mi AC3 jde, jednou ne, předpokládám, že když to mají v pojmenování filmu, tak by to mělo fungovat! Jake mate zkusenosti, me porad nebavi jim psat na infolinku, vzdy me odpovi, ze to vysilaj, jak to dostanou od zdroje. Podle me je jim to šumák, hlavně když platim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tady bylo mnohokrát zmiňováno, jaké problémy jsou se stopou AC3 u HBO. Je to tak, že to někdy jede a někdy zase a není pro to vysvětlení proč tomu tak je. Např. včera všechny večerní programy od Umění musí bolet (15:20) přes Divočinu až po London (22:20) byly bez AC3. V Brně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kouby

Nic proti Brnu.Ale vy tam máte hodně špatný signály od UPC ( internet máte pomalý z výpadky + HBO bez zvuku 5+1).To se s tím nedá něco dělat když je to hrozný co s tím máte jediný štěstí že Brně nebydlím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Někdo na to zkrátka mastí - např. dnes, u Království nebeského na HBO HD zvuk v AC3 šlapal bez problémů, u HBO SD opět AC3 nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ppp

Jj a nejdebilnější je že ten AC3 příznak je tam furt, takže už jsem to taky vzdal, neustále to přepínat jestli náhodou .... Připočtu-li tu "kvalitu" obrazu a 4:3 k tomu že mám pocit že tam poslední dobou stejně celkem nic co bych už 2x neviděl na starém DVD tak se není co divit že začínáme sledovat filmy na MGM - člověk aspoň ví jakou obrazovou a zvukovou kvalitu má čekat a aspoň se víc zabývá filmem jako takovým než neustálým dolaďováním a brbláním nad tech. parametry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Bohužel je to věčný boj s maďary. rozjedeme AC3 zvuk - běhá, pak se "něco uděje" (v maďarsku nikdo nic neudělal) nastává velký boj o návrat k původní konfiguraci na uplingu. To vydrží cca 1-2 měsíce, pak někoho napadne, že je potřeba něco změnit a jede se znovu.

K vysílání 4:3 letterbox - v maďarsku je prý 85% TV v 4:3 tak proč vysílat v 16:9 ....

 

Chce to otravovat HBO cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Spíš mě fascinuje že i na HBO HD je CJ zvuk - byť kódován v DD - jen prosté stereo. Originál je samozřejmě správně pro 5.1. Problém je podle mě v nízkém datovém toku takže "pravého" 5.1 (natož 7.1 v DD HD) se hned tak nedočkáme..... :( Našetěstí pro uživatele 90% "hloupých" recieverů nic nepozná a vesele napíše něco jako DD dtected a rozmixuje si vesele pro 5.1 :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...