Přejít na obsah

Navýšení rychlosti


Návštěvník Petr Langer

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fucik

Měřím vcelku pravidelně a u Classic (8192kbit/s) mám průměrně 7500-8000, takže myslím, že je to v "normě". Ping je sice trochu horší (cca 35ms), ale žádný děs, takže internet UPC - spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U extreme jsem si rychlost změřit zkusil a výsledek plně odpovídá... No problemo.

 

Co se týče pingu, tak:

--- www.l.google.com ping statistics ---
50 packets transmitted, 50 received, 0% packet loss, time 49011ms
rtt min/avg/max/mdev = 21.565/26.550/50.069/6.864 ms

--- www.seznam.cz ping statistics ---
50 packets transmitted, 50 received, 0% packet loss, time 49007ms
rtt min/avg/max/mdev = 6.507/10.203/33.078/4.679 ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si taky na rychlost nestěžuju - 1 182,96 kB/s :)

Ale štvou mě ty ceny. Někdy před vánoci mi volali, že prý průzkum a jmenovali tarify, které rychlostně i cenově odpovídali UPC SK. Už nevím přesně, ale nej tarif byl 20 MBit za 1000 Kč a jestli bych nemel případnej zájem :)) bodejď ne když teď mám 12M za 1650 :o A jak koukám, tak si to rozmysleli. Nemaj potřebu a konkurenci, tak na to házej bobek a jako psovi kost nám hodili tohle zvýšení rychlosti.:((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to mám reklamovat? Jednou jedinkrát se mi podařilo naměřit 10 700 kbps nebo tak nějak. Ale obvykle to na mojí 12 mbps lince jede od třech do sedmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure
Ahoj když už má být navýšena rychlost stahování :http://www.upc.cz/internet/easy/ 4096kb/s já mám pořád 3072kb/s tak jak je to možný ani lžou ????? nebo co??? já chci tu rychlost co napsaly!!!! aspoň 495KB/s místo 512KB/s

 

Mno nevim, jestli ve společnosti UPC pracují samé ženy, ale nemyslím si to. Jinak ta rychlost se zvedne postupně všem, i Ty se dočkáš. A příště si prosím přečti 2x (lépe 99x), co jsi vlastně napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ja mam sto chuti UPC zrusit a objednat si ho znovu...Vyssi rychlost budu mit hned,pul roku me bude stat net polovic a jeste dostanu flash disk !!Vidim ze stavajici zakaznici jsou jim u prdele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam sto chuti UPC zrusit a objednat si ho znovu...Vyssi rychlost budu mit hned,pul roku me bude stat net polovic a jeste dostanu flash disk !!Vidim ze stavajici zakaznici jsou jim u prdele...

Obávám se, že tohle asi nebude možné. Týká se to asi jen skutečně "nových" zákazníků a ne těch "staronových".

Ale souhlasím, že vztah ke stávajícím zákazníkům nestojí v tomto ohledu za nic. Počínaje infolinkou, harmonogramem navyšování apod.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já nechápu, co jim brání v den navýšení rychlostí navýšit rychlost všem, i novým i stávajícím zákazníkům. (ikdyž teda letošní navýšení není nic moc - to minulé bylo o mnoho zajímavější - letošní navýšení se stává zajímavé až pro tarify od Classicu výš). Karneval to vždycky tak dělal, že navýšil rychlost rovnou všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...