Přejít na obsah

Karveval v Moste


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Karneval mám jen týden,ale zatím to maká velice dobře.Rychlost je vynikající,v průměru kolem 120MB/s 1000Kbps.Objednal jsem si LIGHT,ale asi si nechám Turbo.Je sice dražší,ale fak rychlý.Tady ve foru jsem četl různý stížnosti na rychlost,ale mě to běží super.Spíš se šťouraj v těch svých kompech a prd tomu rozumí.Je to tady samej rádoby odborník,co tady hází odbornejma termínama.Mám průměrný PC s továrním nastavením všech komponent,žádnej tuning a běží mi to líp než většině lidí co se v tom pořád hrabou a něco nastavujou a pak se diví,že jim to nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Karneval mám jen týden,ale zatím to maká velice dobře.Rychlost je vynikající,v průměru kolem 120MB/s 1000Kbps.Objednal jsem si LIGHT,ale asi si nechám Turbo.Je sice dražší,ale fak rychlý.Tady ve foru jsem četl různý stížnosti na rychlost,ale mě to běží super.Spíš se šťouraj v těch svých kompech a prd tomu rozumí.Je to tady samej rádoby odborník,co tady hází odbornejma termínama.Mám průměrný PC s továrním nastavením všech komponent,žádnej tuning a běží mi to líp než většině lidí co se v tom pořád hrabou a něco nastavujou a pak se diví,že jim to nejede.

 

Spasa prisla, svita !! Za sebe ti mohu rict, ze jsem neskonale stasten, ze si nam hloupym bezvercum prisel ukazat cestu a vse nam vysvetlit temito bajnymi slovy.

 

Jakmilu najdu neco "cemu prd rozumim" tak budes prvni na koho se obratim.

A jestli jsem v predchozich dvou vetach "hodil nejaky odborny terminy", tak se omlouvam.

 

OMG :lol::lol::lol::roll::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus,to těma termínama je v pohodě to k tomu prostě patří,ale někteří se tady prostě jen předváděj a dělaj machry na ty co nezdílí jejich názory Na Karneval.Jednou jsem se tady zastal Karnevalu a pustili se do mě,ale jinak je to O.K. A co jak to běží u tebe,já zatím nemám nejmenší problém Bl.100.Jestli to nebude tím,že zdejší komunita internet nemá vůbec připojenej.....možná neví co to je :D Pokud si budeš měřit rychlost připojení tak Karneval i http://www.dsl.cz měří zhruba nastejno.Tak to změř a dej vědět jak to maká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Hele, ty nas "novepecenej odborniku na Karneval", budu na tebe mit prosbu. Koukni se do myho profilu a precti si tam jak dlouho uz "vim co je internet u Karnevalu" ....

 

Nic proti tvy "dobry vuli poucit", ale trochu to prehanis - ses tu asi dva dny, podle vseho sis to tu ani poradne neprosel, kdyz tu hazis moudra o speedmetrech nebo inteligenci zdejsi komunity a tak si jenom rikam kdo tu "dela machra" ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Připadáš mi Renčo , že sis pred 14 dnama objednal neta a pred 2 dnama jsi ho dostal. Zjistil jsi spoustu zajimavych veci, jako napr. ze merak na dslku.cz ukazuje spravne. heh :D myslim, že se spis chces natlacit to týhle komunity a delat ze sebe pana chytryho co? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby sis řádně přečetl text v předchozí zprávě,tak bys věděl,že tou komunitou myslím osazenstvo bloku 100 u nás,takže ses rozčílil zbytečně.V žádném připadě se nepovažuju za odborníka a nikdy jsem to netvrdil!!! a pokud máš nějaký zajímavý příspěvek co se týče Karnevalu a provozních problémů či snad chváli rád,se zapojím do diskuze a dozvím se něco co bude přínosem pro mě i ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám,že jste pochopili,že narážka na komunitu neměla nic společného s tímto FOREM.

Pokud se kdokoli cítí dotčen,tak se mu tímto omlouvám.Vzali jsme to za špatný konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra lidi zanechte tech debilnich dohadu a urazek, a drzte se zvoleneho tematu :!:

 

Venca: velka vetsina nespravne funkce internetu je zapricinena ze strany Karnevalu a to ze mas na PC tovarni nastaveni jeste neznamena ze ti to musi bezproblemu jet, zadnej tunning se zde vpostate ani udelat neda.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...