Přejít na obsah

Jaké nové kanály přibudou ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Víte někdo co nového nám tam šoupnou ? Podle mě by to už chtělo zas něco přidat...

Já to vidím na nějaký z těhlech kanálů:

 

Filmbox Extra HD

Eurosport 1080 HD

Nova HD

HBO HD

CNN

BBC

CNBC

Cartoon Network

NatGeo Wild

SciFi Channel

AXN Crime

AXN Scifi

Comedy Central

History Channel

 

 

Jen netuším kdy se tam objeví...co si myslíte vy ?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaprvé by se konečně mělo dokončit digitalizace zbývajících programů co jsou v analogu(CNN, BBc, Paprika, mezzo, ORF1) a dát je do DVB-C, nechápu proč je nešíří i digitálně? co jim v tom brání?

 

Určitě budou Z1, Tv Barrandov ap., ale mohli by tam dát kanály jako TVE, DW, Polsat, RAI, ARD, ZDF, ORT a další zahraniční programy, místa tam maj dost. V nizozemské či rumunské UPC zahraniční balíček existuje, tak proč ne u nás O ruský nebo německý kanály by určitě byl zájem a kdo si učí španělský ocení TVE.

 

Počád doufám hlavně v to AXN Scifi, někdo tady psal že z HBO ČR je zájem kanály šířit i u UPC, ale co samotný UPC?? Pořád jednají nebo nic nebude? je v tom nějakej posun? Nejdřiv se vymlouvali na lokalizaci programů do češtiny, pak že jednají ještě musí dořešit AXN Crime a stále nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já bych určitě přivítal Filmbox Extra HD, Nova HD a HBO HD - tyhle určitě. Ty zbylé programy, co jsou zde vyjemnované tak určitě některé z nich by stály za to.

 

A hlavně, ať jsou ty programy v 16:9.

 

Jediný, kdo zatím vlastně vysílá 16:9 je ČT1, ČT2, ČT4 Sport, Nova; občas ČT24 a Prima, no a potom to jsou ty HD kanály National Geographic Channel HD, Voom HD. Jo a ještě občas vysílají některé slovenské programy. Myslím, že už to je snad všechno. Celkem 10 programů, možná o něco víc. Takže vlastně nic moc, chtělo by to přidat. :wink: Doufám, že se brzy přidají další televize, které budou ve formátu 16:9 vysílat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat píšete tu o National Geographic Channel HD, Voom HD. Jenže mě neběží. Mám je tam, ale nic se nezoobrazí. U Voom HD jde zvuk, ale nic už jiného. Mám něco špatně nastavené, nebo propojené, že mi kanál s označením HD nejede?

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a na jakém to poběží. Ten s tím Hard Diskem , jsem si myslel, že má stejné připojení? A také jsem si myslel, že UPC dal do oběhu jen ten co mám já (ještě od Karnevalu) a teď ten s Hard Dikem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepleťte si STB s HDD (Hard Diskem) tzv. DVR - CV6000 a HD STB (Hig Definition) CV7000.

 

Každý umí něco jiného :-)

 

STB CV5000 a CV6000 jsou tzv SD STB - ty VOOM HD a National Geographic HD nezobrazí

STB CV7000 je pro příjem ve vysokém rozlišení a tytz dva programy umí zobrazit (pokud jsou předplaceny)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Takže bych musel mít STB CV7000. A ten stojí , těch 150 Kč měsíčně? A jde pak televize propojit přes HDMI? Nebo ho nemá. Popřípadě jak se to pak propojí, abych neztratil kvalitu a šlo mi HD? Mám Plazma Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...