Přejít na obsah

zdražení UPC internetu od března


Návštěvník jmacku

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Mně zatím taky nic nepřišlo, ani na starý mail od Karnevalu, ani na ten nový, co mi sami od sebe zřídili minulý týden. Zdražení se mě přitom také týká, protože nemám žádný balíček, jen souběh služeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by mě zajímalo, co si od těch 15 kč slibujou... :roll: zbytečný komplikace... ať si to klidně jednou za rok zdražej o 15 kč, ale dál by už měl bejt klid...

btw ten jejich systém balíčků je divnej, automaticky by měl odběratel více různejch služeb mít nějakou slevu, současnej systém je docela divnej... :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Japhy

Tak jsem si kontroloval poštu a zjistil jsem, že něco posílají na kontaktní mail od Seznamu a něco na schránku od Karnevalu :) Každopádně jsem asi před 2 týdny dostal mail o tom, že se bude zdražovat TELEVIZE, a to v případě, že od nich nemám jinou službu. A tak mi zdražili INERNET :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 1.3.2008 budou měsíční předpisy vysokorychlostního internetu UPC u Vámi odebíraného tarifu o 15,- Kč (včetně DPH) vyšší než doposud...

 

Netuším, který z mých platebních příkazu je za UPC. V dopise není číslo účtu ani konečná částka, kterou mám platit.

 

Při nejlepší vůli nemůže tento blábol považovat za vyúčtování nebo platební předpis. Psal jsem jim už 6x a nekomunikuji se mnou. Je to banda neschopných lemplů.

 

Nemáte někdo na ně telefon ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...