Přejít na obsah

ASUS wl520gc -sdílení


Návštěvník Efendy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Efendy

takže sdílení inernetu mám zaheslováné 64bit a ted sdílení souboru udělal jsem to klasicky jako se to dělá u LANu nasdílel soubory,obě PC dal do stejné skupiny a vše maká ted otázka zabezpečení..může se mi tam někdo dostat nebo jen po prolomení toho klíče k připojení na NET??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
takže sdílení inernetu mám zaheslováné 64bit a ted sdílení souboru udělal jsem to klasicky jako se to dělá u LANu nasdílel soubory,obě PC dal do stejné skupiny a vše maká ted otázka zabezpečení..může se mi tam někdo dostat nebo jen po prolomení toho klíče k připojení na NET??

 

64bit zabezpečení je už dneska opravdu slabé, když už tak alespoň WEP 128bit, ale nejlepší je použít WPA nebo WPA2, to už prolomí opravdu málokdo, jestli vůbec někdo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Efendy

Ok změnit šifrování není problém spíš mi jde o to zda se někdo může dostat na ty data zkrátka to šifrování co je nastavené na NET je použito i na to sdílení??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender

Samozřejmě veškerá komunikace proudící přes router je šifrována, takže pokud by to někdo rozšifroval dostane se i k těm sdíleným souborům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...