January 19, 200521 yr hoši hoši, jak to tady čtu, tak jste se nad tim asi nikdo nezamyslel z druhý strany. Představte si, že vy jste poskytovatel resp. marketingový zástupce a máte za ukol sepsat smlouvu pro koncáky. Co tam asi tak napíšete ? "Sdílejte si co chcete, nám je to fuk" ??? Vždyť oni moc dobře ví, jaký děláme my češi "soukomý pavouky" a určitě to nebudou zuřivě hlídat, protože jim je jasný to co tu někdo psal, že by si to z těch "nasdílenejch" dvou asi buď koupil jen jeden a nebo taky žádnej. Ale v tý smlouvě to prostě povolený bejt nemůže !!! - To by pak napověděli i takovejm uživatelům typu "mámo jaký í se píše SAMIC -," Kdo je šikovnej, tak si pomůže a kdo je slušnej (ovečka z davu konzumentů) ten to stejně nikdy neudělá, protože je rád, že ten počítač umí zapnout. No a ti opravdu slušní (čestní)....není to náhodou kvůli tomu, že nemaj takovýho souseda ??? - neřikejte mi ,že by jste to svýmu nejlepšímu kámovi Pepovi od vedle odmítli, když vlastně vůbec o nic nejde.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.