Přejít na obsah

Sdileni kabeloveho internetu


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

no rozhodne si ji nemuzou poridit na jednu pripojku....pod pokutou 10.000...ale vidim, ze hledate jenom duvody proc to nasdilet...a na racioanlni argumenty nechcete slyset...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
no rozhodne si ji nemuzou poridit na jednu pripojku....pod pokutou 10.000

Ty vseobecny podminky ma Karneval napsany tak hrozne ze se daj vylozit mnoha zpusobama. Kazdopadne na jejich pripojku by sem pripojil svuj komp a co je pripojeny na moji domaci siti uz by melo jit naprosto mimo ne, neni to pripojene k jejich koncovemu bodu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"uzivat sluzby vyhradne pro svoji potrebu".....schvalne tam zkus zavolat a vysvetlit jim svuj postoj....;-)...jinak nasi debatu by mohl rozsoudit jedine soud....ke kteremu pocitam hned tak, ne-li nikdy nedojde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
no rozhodne si ji nemuzou poridit na jednu pripojku....pod pokutou 10.000...ale vidim, ze hledate jenom duvody proc to nasdilet...a na racioanlni argumenty nechcete slyset...

 

Ano, hledame zpusoby jak to obejit, tim tady ten thread koneckoncu zacal. Me by ale ted docela zajimaly ty racionalni argumenty na ktery mi neslysime ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mas to zakazany smlouvou, resp. podminkama...."uzivat sluzby vyhradne pro svoji potrebu".....napriklad...

co se kontroly tyce, jakmile by vzniklo podezreni, mel by si teroeticky "na vyzvu poskytovatele umoznit pristup k telekomunikacnimu zarizeni"....coz ti sice dava cas pripojeni do vedlejsiho bytu odmontovat, schovat wi-finu a podobne...a vyjit jako sporadany zakaznik..

ale porad je to neeticke a nemoralni...to ze se tady navzajem utvrdite, ze je vsechno v pohode, na veci nic nemeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Nemoralni a neeticke je nedodrzovani smluvnich podminek a narusovani smluvniho vztahu Poskytovatel <-> Zakaznik. Viz. "omylem" uctovane vyssi platby pres SIPO od Karnevalu ....

 

Btw. co to je vlastni potreba ? Smlouvu musim porusovat uz tim, ze si cokoliv (nejenom nelegalni warez) stahnu z netu a poskytnu to dal. Nebo neco stahnu pro kamarada.

A kdyz ke mne prijde kamarad s pocitacem a pripoji se na moji domaci sit a bude pripojen na internet ? A co kdyz internet pro svoji vlastni potrebu uziva jina osoba nez ta, ktera uzavrela s poskytovatelem smlouvu ?

 

Operujeme tady se slovickama a tak jako tak podle tebe budem "zlodeji" ....

Takze kazdej asi zustaneme u toho svyho - my se smirime s tim, ze to neni uplne koser a ty budes muset zavirat oci nad nekteryma tady probiranyma vecma :)

 

A jinak - na vyzvu poskytovatele musim umoznit pristup k telekomunikacnimu zarizeni, ale to stale jemu nijak nedava moznost a hlavne pravo kontrolovat co a jak je zapojeno. Jeho pravomoci v me domacnosti konci jeho modemem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc do debaty zavadis spatne nauctovane SIPO.....neco ve stylu kdyz nas okradaji, proc bych neokradl ja je?....nebo ti ten preplatek snad nevratili?

 

ad sdileni internetu...celou dobu mluvim o pripojeni dalsi domacnosti (nebo vic) na jeden modem....skutecne si myslis, ze to je normalni?....jestli jo, tak nase debata nema smysl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
nevim proc do debaty zavadis spatne nauctovane SIPO.....neco ve stylu kdyz nas okradaji, proc bych neokradl ja je?....nebo ti ten preplatek snad nevratili?

 

ad sdileni internetu...celou dobu mluvim o pripojeni dalsi domacnosti (nebo vic) na jeden modem....skutecne si myslis, ze to je normalni?....jestli jo, tak nase debata nema smysl...

 

Cetl sis co jsem psal nahore ? Ze presne to, ze kdyz jsou svine oni, tak se budem chovat stejne, jsem odmitl ?!

 

Sdileni internetu - a kde je teda ta hranice ? Slovickarime, ale me proste prijde v poradku ze kdyz si zapojim net do sve soukrome site a v te bude i muj soused, a ja mu dovolim si browsit na netu nebo si z myho pocitace stahnout neco co jsem si ja stahl po netu, tak mi to proste fakt nemoralni neprijde.

A uz vubec to neni podobny "spoluvlastneni" listku nebo permice na MHD .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

A k tomu SIPU - to mel byt jenom priklad nemoralniho a neetickeho. Karneval s tim sve zkusenosti ma. Preplatek nam vratil, ale kdyz si vzpomenu co to bylo vyrizovani a hadani se s vsema moznejma jejich oddelenima. A zadny odskodneni z toho pro nas taky nevyplynulo. Snad ani blba omluva !

 

Kdyz ja, napr. vinnou spatne nakonfigurovane site (to je taky omyl, stejne jako to SIPO), tak me podle smlouvy muzou docela mastne pokutovat. Naopak to ale neplati.

 

Stale ale nerikam, ze budu zarizovat pripojeni od Karnevalu a jeho preprodavanim vydelavat a porusovat tim smlouvu. Jenom bych se rad zorientoval, co je podle tebe jeste prijatelne a co ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cetl sis co jsem psal nahore ? Ze presne to, ze kdyz jsou svine oni, tak se budem chovat stejne, jsem odmitl ?!

 

to jsem mozna cetl, ale mezitim zapomnel....;-)

 

nejsem zadnej arbitr...ridim se jenom selskou logikou....pro kabelovku je zakaznikem (jednotkou) byt...tudiz pokud budou zapojeny dva byty za cenu jednoho, tak ma uslej zisk...

 

neco podobnyho se resilo na foru upc, ktery ovsem melo nabidku chello professional, za cca 4 litry, kde bylo vyslovne uvedeno, ze na to muzes zapojit koho chces, snad i s vyberem poplatku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...