Přejít na obsah

Nový ceník služeb kabelové televize


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ano, pošlou... Mně nejdřív na žádost o přehled programů v analogové nabídce v mé zásuvce nejdřív poslali jenom informace o digitálu, po urgenci mi po cca týdnu poslali přehled analogové nabídky v jiné části Plzně a až napotřetí jsem uspěl. Ovšem dodneška nechápu, proč tyto základní informace nemohou být na stránkách UPC tak, jak bývaly na stránkách Karnevalu. Jo, to jsme si s UPC pomohli :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jin
Ano, pošlou... Mně nejdřív na žádost o přehled programů v analogové nabídce v mé zásuvce nejdřív poslali jenom informace o digitálu, po urgenci mi po cca týdnu poslali přehled analogové nabídky v jiné části Plzně a až napotřetí jsem uspěl. Ovšem dodneška nechápu, proč tyto základní informace nemohou být na stránkách UPC tak, jak bývaly na stránkách Karnevalu. Jo, to jsme si s UPC pomohli :( ...

Pokud vim, tak kdyz byl asi pred dvema mesicema "duel" mezi zastupcem UPC a O2 na idnes, tak tam zastupce UPC rikal neco v tom smyslu, ze se "resi posledni technicke upravy, aby mohly byt kmitoctove plany dostupne na strankach v nejblizsi dobe". Jak vypada soucasnost vsichni vedi-sice castecne ustoupili na svych strankach od flash animaci, tedy ze uz to neni cely ve flashi (zaplat panbuh!), ale frekvencni plany samozrejme nikde. Kdyz jsem jim nekdy v zari volal, ze bych ho potreboval poslat, tak pani operatorka mi nejdriv trvrdila, ze na e-mail ho poslat nemuze, ze to nejde, a ze mi ho muze pouze poslat klasickou postou do nekolika dni. Uz jsem nemel naladu se s ni hadat, tak jsem svolil. K memu udivu jsem za deset minut mel ve svem e-mailu komplet aktualni kmitoctove plany v excelovskych tabulkach ve vsech byvalych lokalitach Karnevalu :roll: Proste nejvyssi uroven sluzeb :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravim, muze nekdo nekam umistit ty kmitocnove plany, kdyz jak slysim jsou to bleskove. Ja bych je napr. potreboval ted hned. Sice to tu moc nezije, ale snad se zadari. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...