Přejít na obsah

Vysílání HD kanálů až prvním pololetí roku 2008


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Ano, jistým způsobem máš pravdu, že odstranit problémy by měl výrobce. Ono to někomu nejde do hlavy, ale hlavní problém tkví v tom, že UPC (Karneval) má svůj firmware šitý přesně na míru jejim požadavkům, a tak zde nejde použít již toho odladěného od výrobce, který je zrovna od Handanu ve stylu "blikáme, pískáme, cvakáme" :)

 

Možná se zdá, že to trvá déle, ale ono to svým způsobem také chvíli trvá a kdybyste viděli, kolik takový firmware po vypuštění má bugů a ruzných špatně přeložených součástí, navíc je tu určitý rozestup, kdy se updatuje.

 

Navíc jsou tu další důvody, a tenkrát nejasnosti o budoucnosti PVR-ek, atd. Takže to tak ber!

 

PS: O nějakém použítí jiných STB než od UPC tu ani nemusíme diskutovat. To je věc, kterou nezměníš, ani kdyby ses za to modlil každej den :) Důvody jsou opět jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus: Tak tohle by snad měl vyladit výrobce, ne? Já osobně bych si nejraději koupil vlastní STB i s rizikem, že bude mít nějaké mouchy.

Ti garantuju, ze takovy STB by jsi sel hodne rychle reklamovat, prvni verze FW na modelu 5000 mela fakt hrozny bugy.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Může reklamovat jako divý, ale neříkal bych tomu "reklamovat", když si to přejí šít všechno na míru, má to i svoje zápory, a to tyto jisté nedostatky.

 

A mimochodem, pokud si pod pojmem "reklamovat" představuješ, že to výrobci hodí na hlavu, tak to sice neudělají, ale zasílají jim pravidelně poznatky z provozu, které se snaží Handan operativně řešit. Avšak, jak jsem již zmiňoval, to také chvíli trvá a nemůžou dělat update firmwaru ke klientům každou chvíli. Většinou se to dělá jako velký souhrn oprav, vyplešení. No a závěrem. S každými dalšími opravami / úpravami vznikaji další problémy. Je to nekonečný kolotoč a není to pouze u zařízení typu STB. Najdeš tyto problémy takřka všude při vývoji něčeho nového od píky.

 

A pokud si říkáš, že tobě to může být úplně jedno, že je to jejich problém, nevyřešíš tím ve výsledku stejně nic, protože se můžou snažit jak chtějí, ale výsledek se dostaví třeba až za hodně dlouho, popř. v horším případě vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
A pokud si říkáš, že tobě to může být úplně jedno, že je to jejich problém, nevyřešíš tím ve výsledku stejně nic, protože se můžou snažit jak chtějí, ale výsledek se dostaví třeba až za hodně dlouho, popř. v horším případě vůbec.

 

Sice tahle věta žádný smysl nedává, ale mě je skutečně jedno, jak má UPC vyřešené smlouvy s Handanem apod. Mě zajímá finální produkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Sam moc nechapu, jak jsem to napsal. Vánoce na mě dosedají. Za to se omlouvám .A jasně, jsem pro, že důležitý je výsledny produkt, o tom žádná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...