Přejít na obsah

Zrušení hlasové schránky


Návštěvník pavlis

Doporučené příspěvky

Návštěvník pavlis

U Karnevalu byla možnost odesláním číselné kombinace (teď nevím jaké) mezi hvězdičkami (*XY*) deaktivovat hlasovou schránku přivěšenou na mé telef. číslo.

Nyní jsem zjistil, že při převzetí UPC mi tam byla hlas. schránka opět přivěšena.

V návodu UPC není o možnosti deaktivace ani zmínka. Nevíte někdo, existuje nějaká obdobná kombinace čísel, kterou si schránku můžu deaktivovat (kombinace uvedená kdysi v návodu Karnevalu už nefunguje), nebo musím absolvovat nekonečné volání na infolinku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrušení okamžitého přesměrování:

#21#

 

zrušení při nezvedání telefonu

#61#

 

zrušení při obsazené lince

#67#

 

je v tom pěknej bordel, neustále se lidem nahazují schránky apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavlis

Díky za náměty, v poledne jsem napsal žádost přes kontaktní formulář o zrušení hlasové schránky (volání na infolinku jsem po deseti minutách vzdal) a vpodvečer mě přišel mail, že žádost předali na oddělení tech. podpory a do 24hod bude schránka deaktivována. Tak uvidíme zítra...

Můj dotaz, jestli existuje číselný kód, kterým bych mohl schránku deaktivovat stejně jako u Karnevalu, zůstal nezodpovězen. Takže asi tato možnost u UPC není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...

zrušení hlasové schránky bohužel pouze ze strany klienta nelze.

 

pro zrušení hlasové schránky je (celou dobu a zřejmě se díky přístupu adminů na tom nic nezmění) potřeba zavolat či napsat na technickou podporu a nechat schránku zrušit (cca 2 minuty trvá zrušení schránky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...