Přejít na obsah

Konkurence ???


Návštěvník Anonymous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm
Na mou otazku, zda Karneval zareaguje na vylepsenou nabidku UPC, jsem dostal nasledujici odpoved:

 

Vazeny zakazniku,

 

dekujeme za Vas email, nicmene v soucasne dobe neplanujeme zadnou zmenu

tarifu. Dekuji za pochopeni.

 

Takze zadne prijemne zmeny pro nas Karneval ocividne nechysta :(

 

Ikdyby něco chystali, tak infolinka je ten poslední zdroj, který ti to prozradí. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Asi tak. O tomhle si suskaj manazeri ve vedeni a hlavne marketingu a dokud nevyjde nejaky oficialnejsi stanovisko tak se na infolince dozvis ze zatim nic neplanujou. Leda ze bys narazil na nejakou operatorku, ktera sefum "vari kafe" :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Nevim, me samotnymu 20GB staci docela dobre. Za vetsi limit bych byl rad, ale takhle to jde v klidu. Staci s tim trochu umet hospodarit (a to stahuju vetsi objemy dat taky).

 

Jinak prave u limitu se situace bude spis vyostrovat - staci se kouknout na ADSLko, kde nejdriv bylo v nabidce nekolik neomezenjch linek a ted snad zadna (v home sektoru) - vsude limity nebo FUP. A i UPC, ktery limity nemelo, pak zavedlo ty benevolentni a ted je ma dodrzovat naostro ....

Nee, u limitu se na lepsi casy bude blejskat tezko :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Mě taky docela stačí 20GB, stáhnu tak obvikle 6-15GB, takže pořád tam mám nějakou rezervu.

 

rek: Pak si pořid TURBO premium a máš to vyřešeny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Worm
Napriklad 512/128 za 1049 mesicne nebo 1024/256 za 1599 mesicne

 

Ovšem za těch cca 1.600 Kč máš u Karnevalu garantovaný megabit + více než 30 programů kabelovky, což se nedá se agregovaným (ikdyž pravda neomezeným) ADSL srovnávat. Taky se mi zdá, že v cenách není započítaný měsíční sponzorský příspěvěk ČTc. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovsem za tech cca 1600 mam u ADSL moznost vyuzivat linku naplno cely mesic (navic ma o neco vyssi upload)

 

Netvrdim ze je to stejne nebo neco lepsi ... ja jen tvrdim ze jsou to SROVNATELNE nabidky ... mam doma Karneval a v praci ADSL .. ADSL jede o trochu min nez by melo, ale zadny pruser to neni .. zase treba za rok nonstop provozu nemelo jediny vypadek narozdil od Karnevalu.

Karneval je pravda garantovany .. nicmene jestli mi pojede Karneval na 110% a ADSL na 90% tak to je mi u 1Mbitu fakt jedno, tam mne naopak budou vic tlacit datove limity (jasne za tu cenu mam u Karnevalu 2Mbit s 40Gb, ale stejne)

Myslim ze pro kazdeho je neco .. pokud bych (jako treba v praci) pevnou linku platil tak jak tak tak mne mesicni prispevek nezajima .. navic treba k ADSL dostanu od Volny.cz mesicne kredit na telefonovani .. :-) .. navic u ADSL je stejna cena pro domacnost i pro firmu .. takze bych se divil firme, ktera by si poridila Karneval kdyz by mohla mit srovnatelne ADSL za polovicni cenu.

Nerikam ani u jednoho ani u druheho lepsi nebo horsi .. zalezi na okolnostech. Kazdopadne je blud ze nabidka Karnevalu nema srovnatelnou konkurenci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...