Přejít na obsah

16:9


Návštěvník Weiny

Doporučené příspěvky

Co se týče kolize s mým DVD, začal jsem to řešit tak, že než pustím DVD, Handan vypnu a zapnu až vypnu DVD, a je po problémech. Loewe má 3x scart, takže nemusím nijak laborovat mezi přístroji, přesto se s DVD hádá, ale hlavně už vím čím to je a neberou mě všichni čerti jako dřív.

 

Tak já mám taky DVDrec Panasonic a stejnej problém. Ale tohle co popisuješ neni přece žádný inteligentní řešení. To neni mířeno proti tobě :wink: Tohle přece nemůžu dělat, pokud odjedu třeba na dovolenou a budu si chtít nahrát 5 pořadů za týden.

Podle mně je prostě na vinně ten krám od Handanu.

Taky jsem už vycáknul s nervama, když jsem se ani po 7 telefonátech nedovolal na klientské centrum UPC a přitom jsem všechny hovory pěkně zaplatil, a písemně jsem zrušil příjem digitálu. Načež mi odepsali : "Touto cestou Vám potvrzujeme, že Váš požadavek byl akceptován. Vzhledem k minimálnímu využití našich služeb, které činí 3 kalendářní měsíce, dojde k přepojení služby k 31.1.2008" :shock:

Přitom už to mám přes rok. Jestli tím myslí min. 3 měsíce od UPC, když jsem předtím byl celkem spokojený zákazník Karnevalu, tak tímhle si to podělali uplně. Přitom v podmínkách mají výpovědní lhůtu 35 dní.

No což, v nejhorším případě mám pěkný výhled na Prahu, tak koupím STB DVB-T, jaký budu chtít a bude vystaráno. Pokud mi to bude málo, koupim vlastní satelit a přes karty Gital si budu koukat na co budu chtít. S digikabelem od UPC nechci momentálně mít nic společnýho. Viz moje příspěvky v sekci kvalita kabelové digitální tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...