Přejít na obsah

Set Top Box


Návštěvník gabrosh

Doporučené příspěvky

Návštěvník gabrosh

vše mám zapojeno ok.přesto mi nejde do set top boxu signál.analogové vysílání funguje.můžete mi poradit?V klientském centrum UPC mi poradili abych si zapojil kabel od antény do set top boxu.Dělají ze mě vola.Díky moc za rady a vaše nápady.Fanda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to funguje teď, ale u Karnevalu to bylo tak, že ti šli volný programy a za několik minut ( u mě ) až několik hodin ( u známýho ) vše naběhlo jak má. Chvíli trvá než se zaktivuje karta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

A necháváš při manuálním ladění kanálů nastaveno 170,5 MHz, 64 QAM a 5000 Symbol Rate?

 

Pokud to totiž děláš podle návodu a jsi na síti UPC nebo na Karnevalu, kde digitál zavedlo až UPC, tak ti to nic nenajde, protože na této síti vše běží na jiných multiplexech než v bývalý síti Karnevalu, kromě jednoho multiplexu, který je společný.

 

Když nastavím u mě hodnoty, které jsou v návodu, tak mi to ukazuje také takhle nízkou úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gabrosh

do STB mi jde pouze 20 procent signálu.nejdou mi žádné programy.na STB při manuálním vyhledávání mi to napíše že signál není k dispozici.myslím si ,že se někdo na mě načerno napojil a odebral mi signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...