Přejít na obsah

HDTV asi až příští rok....?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

No ja si taky myslim,ze pristroj musi byt vybyven pro prijem HD vysilani a to tyhle stanice urcite nejsou.Zkusim toho Malinu a uvidim co odpovi na ceu za kolik budou k mani,protze jestli budou za 200 mesicne to si ho radsi koupim to vyjde levnejs.Hlavne aby to pak nebyla kvalita HD stejna jako je jejich udajna kvalita digitalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Vážená paní Stachová, již jednou jsem s Vámi jednala prostřednictvím e-mailu k mé spokojenosti, proto se obracím na Vás.K 30.11. jsem dala řádnou výpovědˇ,ale měla jsem předplaceno, tak mi program Rodina šel až do konce února 08.Od března je signál vypnut, což je v pořádku.Satelitní anténu mám umístěnou na rekráčním domě, který využíváme jen od května do konce listopadu a tak se na Vás obracím s žádostí,zda by bylo možno znovu aktivovat Vaší službu pro přijí mač PhilipsDFX 6010, číslo karty:

01397881154206.

Program RODINA bych chtěla využíbvat v květnu, červnu, červenci,srpnu,září, říjnu a v listopadu.V období zimy na chatě nejsme.

Děkuji

Hana Jarošová

Březinova 9

415 01 Teplice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Byl jsem uživatelem kabelové televize Karneval a platil jsem inkasem z svého účtu. Vše bylo bez jakých koliv problémů. V říjnu 2007 mi bylo oznámeno že došlo k integraci Karnevalu do UPC a že mám tedy mám platit na jiný účet a že po dobu přechodubude UPC posílat požadavek na nový účet a v případě žs nebyla provedena změna bude žádat proplacení z původního. Změnu v bance jsem provedl 27.10.2007. Už 07.12.2007jse dostal dopis jakou částku UPC dlužím a kterou mám zaplatit, jinak budu odpoje Částku jsem zaplatil a dopisem ze 16.12.2007 znovu oznámil že jsem proveddl povolení inkasa ve prospěch UPC.K čerpání poplatků z účtu však opět nedošlo. Kontaktoval jsem telefonicky UPC a operátorem mi bylo sděleno. že ke konci ledna dlužím UPC 1046,- Kč které mám uhradit a od února už bude probíhat platba inkasem. Teprve 5.2.2008 jsem dostal odpověď na můj dopis nadopis z prosince. 219,- Kč a jakýsi výpis transakcí, který jsem, omlouvám se, nepochopil.Protože se to časové křížilo s platbou kterou jsem poukázal na zakladě hovoro s UPC operátorem považoval jsem to za vyřízené.

Nyní jsem však z výpisů účtu z banky zjistil že UPC v únoru ani březnu platbu nečerpala.Takže očekávám, že obdržím od UPC další výhružky, popřípadě odpojení.Chci řádně platit své závazky ze smlouvy s UPC.Sdělte ,co mám,proboha, ještě udělat aby UPC čerpala platby inkasem z mého účtu

 

Jan Vačkář, Plzeň ,číslo smlouvy 15902730

e-mail:vackarjan@seznam.cz

 

 

 

.

 

Jan Vačkář Plzeň číslo smlouvy 15902730[/i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...