Přejít na obsah

Vyúčtování - položka UPC


Návštěvník blackskull

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Co na tom nechapes? Podle me k zadnemu ukonceni smlouvy nedoslo a ty dluzis prachy za TV.

Pokud poslal výpověď smlouvy doporučeným dopisem a má jako potvrzení podací lístek z pošty, tak je to problém a bordel UPC jako nástupnické organizace po Karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak :wink:

Jednou jsem u Karnevalu vypovídala nějakou službu dokonce "jen" mailem. Hned mi přišlo oznámení o obdržení mailu a tedy i odstoupení od služeb.

Jenže to byly dávné doby, kdy zákaznický servis fungoval bez čekání a dalo se něj i dovolat :wink:

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Pokud poslal výpověď smlouvy doporučeným dopisem a má jako potvrzení podací lístek z pošty, tak je to problém a bordel UPC jako nástupnické organizace po Karnevalu.

 

100% souhlas, ja se to jen snazil vysvetlit z pohledu UPC(Karvenalu). Maji v tom bordel a na konci retezce jim ze systemu vyleze, ze dluzis. Tak na tebe poslou vymahace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Prihodim dalsi polinko do ohynku. Ja se stehoval a potreboval jsem prevest svoji smlouvu asi o o dva bloky na novou adresu. Oni mne meli odpojit moji starou adresu, odpojit byvaleho najemnika na nove adrese a na nove adrese me opet pripojit.

Kolikrat ja tam volal jeste pred tim nez to meli provest, abych se ujistil ze vse probehne v poradku. A byl jsem ujisten ze vse je domluvene dokonce mi volali i kvuli terminu kdy budu doma. Proste proc by mel byt problem. Jenze v ten den me nechali na stare adrese pripojeneho na nove me kompletne odrizli a do schranky mi hodili ze jim mam poslat modem postou. A hotovo. Ja tam volal pokazde dostal jineho vola, kteremu jsem to musel vysvetlovat cele od zacatku. No jako vysledek byl takovy ze az temer o mesic pozdeji se vse dalo "do poradku". Internet mam o pausal pomalejsi nez bych mel mit a nez platim. Za ten mesic bez internetu to chcou zapalatit protoze to amateri neodpojili na stare adrese. A penize co jsem jim prevadel chcou jeste jednou.. JE TOHLE VUBEC MOZNE. Oni vam zpusobi problemi vy se musite omlouvat neustale z prace a jeste po vas chcou penize za neco co vam vlastne nebyli schopni poskytnout. Jedna rada jde-li to bezte kamkoliv jinam nez k UPC. V UPC je bordel a naprosty amaterismus.

 

NO REKNETE LIDI ZNATE TO..? NAPISTE TO! :!::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Fireball
Dobrý den od 1.4.2009 ruším kabelovou televizi.Děkuji

Traxmandlová Helena

Příbram 7

26102

 

 

To je sice pekne ale toto je neoficialni forum....

 

 

Neoficiální diskuzní fórum o připojení k TV a internetu prostřednictvím kabelove sítě UPC. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Kynio

zdravím..objednal sem si nedávno od UPC digital tarif standart a pak navíc jednu CI kartu do lcd televize. V CI modulu byl papír že na 10 dnů dostanu zdarma všechny programy včetně HBO atd...po 10 dnech přestalo ale HBO atd fungovat pouze na setoboxu od upc, ale v LCD tv přes CI modul mi stále funguje. Je možný že by se UPC dozvědělo že mi to pořád funguje a chtěli by po mně nějakej doplatek? bude mi to fungovat pořád, nebo UPC mění pravidelně kód a během pár měsíců mi to přestane fungovat? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...