Přejít na obsah

Kolik programů digitálně?


Návštěvník Lizour

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lizour

Mám otázku, předem děkuji za odpověd. Mám objednanou digitální kabelovku, vždy jsme

byli zákazníky UPC. Dozvěděl jsem se, že skutečný počet digitálních kanálů není tako-

vý, jak uvádějí. Např. MGM, Animal Planet atd. jede pouze v analogu. To znamená, že

budu muset vypnout settop box, když budu chtít sledovat tyto kanály, nebo i analogové

mužu mít seřazené dohromady s digitálními? Jestli platí první možnost, co tím UPC sleduje,

když tyto kanály nedá do digitálu, v UPC direct přece jsou digi, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě docela taky zajímalo....to maj takovej problém propojit pár drátů a nabízet to v digitálu :lol: ? Jinak, ptal sem se na HD settop box a zatím mi řekli, že neví kdy je začnou nabízet... :lol: přitom mají v říjnu HD balíčky spustit, lameři :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V STB je klasicka pruchozi propojka jako napr. na videu, tzn. ze privodni koax. kabel zapojis do STB a z nej dalsim koax. kabelem jdes do TV pres ktery normalne prijimas analogove kanaly jako doposud.

Digitalni kanalypak ladis (prepinas) na STB ktery mas propojeny s TV pres SCART kabel.

 

V digitalu je 5 multiplexu, na kterych jede celkem 47 kanalu.

 

UPC nekdy uvadi pocet kanalu ponekud nestastne, protoze scita digitalni kanaly s analogovymi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lizour

nemusím tedy vypínat settop box, když se chci dívat na programy, které nejsou v digitálu? Myslím tím, jestli mohou být naladěny za sebou. třeba digitální FILM BOX a hned

za ním analogový MGM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Trochu to pleteš, jako hrušky a jabka. Digitální programy ladíš na set-top boxu a analogové na televizi. Mezi digitálními programy přepínáš ovladašem set-top boxu a mezi analogovými ovladačem televize. Když chceš přepnout z digitálního programu na analogový, tak vypínat set-top box nemusíš, prostě jen na tv ovladači přepneš z AV signálu, tak jako to děláš například u videa nebo dvd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lizour

Asi je to nesmysl na co se ptám, protože programy naladěné na televizi také nejdou

přepínat společně s programy naladěnými na videu, ten princip je stejný, pouze přes

AV. Nevíte někdo, kdy by se měl v digitálu objevit ANIMAL PLANET? Je to skvělý program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lizour

V nabídce by se měl objevit přece taky AXN sci-fi a AXN crime, nebo budeme za 600 měsíčně koukat pořád na to samé? V O2 tv se objeví nový program každou chvíli, ale zase mají údajně horší kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...