Přejít na obsah

Karneval dnes končí, zítra už UPC


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Snad by to tak mělo být, pokud ti přišel ten dopis, tak tam je to psaný. Vzhledem k tomu, že používáte jako způsob úhrady inkaso (SIPO) nemusíte se o nic starat, ......

Něco takového tam je napsaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cituji z vlastního výpisu: Změnil se mi variabilní symbol, číslo účtu zůstalo. Zúčtovací období Internetu a telefonní paušál mám nově od dvacátého třetího do dvacátého druhého dalšího měsíce (bylo od prvního do posledního), telefonní hovory zůstávají jak byly. Splatnost je uvedena desátého a/nebo patnáctého (nějak jim to asi není jasné :D)

 

Pro všechny, které jsem vyděsil je tam uvedena věta: V případě, že platíte přímým inkasem či trvalým příkazem z účtu, považujte za informativní a nehraďte.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stranky nefunguji a jsem v pytli, budu se stehovat a budu si zakladat nove pripojeni, ale nabidka programu na strankach UPC neni. Ani on-line zazadani nefunguje, protoze nelze vybrat ulici ani tu kde bydlim. No zavolam si, ale chci si vybrat z programu tak jako u Karnevalu, to jsem zvedav jak to dopadne. Navic jaksi to nejak vychazi draz nez ted.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...