Jump to content

Pavel m

User
 • Posts

  1,486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Posts posted by Pavel m

 1. V 1. 4. 2022 v 15:15, Ondra - Vodafone napsal:

  Hezké odpoledne,

  během příštích dnů opravdu dojde k avizovanému vypnutí TV Praha, TV Brno a BBC World. Naopak nás zhruba do týdne čeká pár novinek a změn:

  Přesuny: Na uvolněné pozici 144 nově najdete soukromý slovenský kanál TV8, který je zaměřený na poradenství, životní styl a zábavu. Duck TV se přesune na 138, ABC TV na 145.

  Nové dětské kanály:

  Baby TV (pro děti ve věku 0 – 3 a jejich rodiče) na pozici 128 (Komfort, Komplet a balíček Relax)

  Nick UA (dětské vysílání v ukrajinštině) na pozici 135 (Klasik, Komfort a Komplet)

  Nickelodeon Ukraine Pluto TV s licencí NickToons

  https://www.parabola.cz/zpravicky/35618/nickelodeon-ukraine-pluto-tv-s-licenci-nicktoons/

   

  Program Nickelodeon Ukraine Pluto TV se může vysílat na území těchto států:

  Asie: Afghanistán, Arménie, Ázerbájdžán, Čína, Gruzie, Kazachstán, Kyrgyzstán, Mongolsko, Pákistán, Tádžikistán, Turkmenistán, Uzbekistán
  Blízký východ: Bahrajn, Irák, Írán, Izrael, Jordánsko, Katar, Kuvajt, Libanon, Omán, Palestina, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Sýrie
  Evropa: Albánie, Andora, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Svatý stolec, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie.

   

  Tak jak může vysílat v Vodafone v ČR ,když nemá licenci ???

  • Disagree 1
 2. před 9 hodinami, Tommy Kindernay napsal:

  Mně teď V1 normálně hraje, tak snad to byl jen nějaký výpadek. Kdyby Vodafone po TV Praha a TV Brno 1 vyřadil i V1, to už bych byl hodně naštvaný.

  Ani ťuk ,jenom rezerva .

 3. Love Nature UHD  co bude stím testem  neveřejným?Bude vůbec nikdy vysílat ten program v síti Vodafone??Už ho testují nějak dlouho asi 5 měsíců a nic.Určitě by měl větší sledovanost než oba 2 progamy co teď nabízí ve 4 K.To jsem zvědaví jestli někdo od Vodafone odpoví ?Hlavně at nepíšou ,že nemají vhodnou distribuci signálu .

  • Haha 1
 4. teď na VTV Set-Top-Box 2G_B zlobí zvuk hlasitost na televizi na živém vysílání 50%  a při přehrávání zpětném na 70% .Neví někdo kde je problém ,zkusil jsem i ten reset co věčně doporučuji. Je zajímavé přes televizi jde zvuk normálně, ale nebaví mě věčně přehazovat kabel. Protože ten jejich VTV Set-Top-Box 2G_B nemá výstup. Psal jsem i přes samoobsluho Vodafone v sekci zeptej se a na odpověď čekám měsíc.

 5. V 2. 3. 2022 v 18:16, Pavel m napsal:

  Březnová rošáda stanic 

   

   K začátku jara patří i pořádný úklid, proto jsme se stanicemi Vodafone TV trochu zatočili. Na konci března vypínáme: 

   

  TV Praha

  regionální televize pro Prahu

   

  TV Brno 1

   

  regionální televize pro Brno

   

  BBC World

   

  světový zpravodajský kanál

  tak  to vypadá ,že Vodafone si to rozmyslelo .Pořád to hraje.

   

 6. chtěl by poprosit jestli nikdo náhodou,  nekoukal ve zpětném přehrávání ,na seriál Chlap na NOVA HD včera ??Na   VTV Set-Top-Box 2G_B .Taky se vám zastavoval obraz ,zamrzaní a dlouho načít po zastavení obrazu??Potřebuji to vědět  jestli to někomu taky dělá protože Vodafone se neozývá  a problém neřeší. Hlášeno emailem už 6.3 !!!Pouze jednou volali to jsem byl zaneprázdněn pracovně.

   

  ještě dotaz do té lišty co jsou na chodbách ,další společnosti přidali svoje kabely   FTP ty šedivé .Může to rušit  nějak kabelovku??

 7. že to budou vypínat každý den v noci ta mě moc netrápí .Ale poslední dobou sem měl SNR/MER (dB) kolem 39 ,před 10 dny to kleslo na SNR/MER (dB) 38 a po plánování údržbě 37 .Jestli to takhle půjde dál tak končím .Už se to projevuje i na TV příjmu .Samozřejmě jsem to už před 10 dny hlásil bez vyřešeno problému.

 8. Březnová rošáda stanic 

   

   K začátku jara patří i pořádný úklid, proto jsme se stanicemi Vodafone TV trochu zatočili. Na konci března vypínáme: 

   

  TV Praha

  regionální televize pro Prahu

   

  TV Brno 1

   

  regionální televize pro Brno

   

  BBC World

   

  světový zpravodajský kanál

  • Agree 1
  • Disagree 1
  • Confused 1
  • Sad 4
 9. jo kdyby zrušily úplně zbytečné duplicitní programy co jsou v SD verzi a zároveň v HD verzi tak je místa dost v DVB-C. Tak  jdeme tak  NOVA  2 krát v DVB -C  jednou v HD jednou v SD , pak ještě v jednou v DVB -T . atd .. místa je dost .

   

  nějak se vyhýbají odpovědi na program Love Nature 4K,který testují alespoň 2 měsíce.

  • Agree 4
×
×
 • Create New...