Jump to content

pkoci

User
 • Posts

  107
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by pkoci

 1. Pokud někdo doufal, že se to s ipv6 podporou letos pohne... Specifičnost českého trhu opět působí viz. článek na lupa.cz:

  Citovat

  Operátor uvádí, že je dnes schopný nabídnout IPv6. Bula mluví primárně o státní sféře, kde tento požadavek ve výběrových řízeních musí splňovat. U koncových uživatelů ale operátor nevidí o IPv6 zájem a nezdá se, že by nějak aktivně tento standard chtěl tlačit – ostatně jako většina českého trhu.

   

 2. Tak zase na druhou stranu ty koaxiální rozvody bude taky potřeba vyměnit v některých případech, pokud bude docsis 4.0 ještě více citlivější na rušení. Pak tu máme násobně vyšší spotřebu modemů, latenci, atd., a nakonec to stejně zabije odladěnost modemů.

 3. Ahoj,

  nevíte, jak je na tom VF s IPv6 u mobilních dat, připravuje se podpora v blízké době s ohledem na to, že je rok 2022 a ne 2015? Z VF jsem dostal pouze odpověď, že to podporují u firemních zákazníků. Týká se to i zákazníků, co mají IČO nebo jenom velké firmy?

  Jak je to u DSL služeb a optiky na síti CETINu? Je to stejná bída?

  Děkuji ta odpověď

 4. před 6 hodinami, drake127 napsal:

  Vracím se ke svému problému se stabilitou Vodafone Station v bridge mode. Nakonec to vypadá, že problémem není bridge mode jako takový, ale provoz na protokolu 41 (HE IPv6 tunnel). Myslím si, že jde problém reprodukovat a potvrdit nepřístupností webového rozhraní modemu (síťové problémy začnou později a jsou mnohem chaotičtější) v řádu dní. Tipuji, že v závislosti na provozu přes IPv6, ale nemám to ověřeno.

  Třeba to někomu pomůže.

  Já nepozoruji problémy se stabilitou tunelované ipv6.

×
×
 • Create New...