Jump to content

Zlaťák

User
 • Posts

  256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by Zlaťák

 1. Já ve vyúčtování žádné upozornění na změnu tarifu nedostal, tuto zprávu (že se nic nemění) jsem dostal 29. 4. a začátkem tohoto měsíce mi bez mého vědomí a upozornění změnili tarif z 300/20 na 250/25. Tak asi tak k informování.

  Měnil jsem vlastní modem za pronajatý a převáděl net z rodičů na mou smlouvu. Byly mi slíbeny nějaké ceny, že je to zadané do poznámek a automaticky se mi po převodu propíšou. A ejhle ceny jiné.  Po volání na info linku (dovolat se tam je pokaždé peklo) mi bylo sděleno, že taková poznámka tam není a že to nelze.  Bylo mi slíbeno, že se mi během pár dní  ozve někdo kompetentní (kvůli nastavení služeb a individuálních cen) a už druhý týden se nikdo neozývá. Tak asi tak.

 2. Nefungovalo. Technik to zapojil á za 5 minut odcházel, že to pojede ž tak za 1-2 hodiny, až se přenesou data. Čekat nechtěl.
  Dnes proběhlo druhé kolo, Compal si odvezl a nechal místo něj Vodafone Station 3.1.  Už to jede.

 3. Chtěl jsem si upravit profil, ale nemůžu, protože z povinných rozbalovacích seznámů si nikde nic nevyberu. Pevný internet Kabel 300 Mbps, Vodafone TV - Klasik, kombinace zařízení,...
  Proč to nejde normálně dopsat?

 4. Tak mi v úterý vyměnili vlastní modem Cisco za bilý Compal. A už třetí den jsem bez internetu, protože modem ani neštěkne.
  Zajímavé je, že v mobilní samoobsluze se ukazuje jako neaktivni, ale ve webové samoobsluze se ukazuje jako aktivní.

  Tři dny vyvolávání na nedostupnou info linku, zítra druhé kolo návštěvy technika. Doufám, že dva dny dovolené budou stačit.

  Tak snad aspoň ten Technicolor ještě chvilku vydrží.

  • Sad 1
 5. Ty jo, juž mě to přestává bavit. Telefon o stovku dražší, internet o stovku dražší (jiný tarif+ pronájem modemu), teď TV o 140Kč dražší (mám Klasik za 80Kč). Ve Vodafonu někdo asi hulí dobrej matroš. A já už se docela vážně dívám po konkurenci. 😞

  • Agree 3
 6. No to je sice hezké, ale čekal bych, že ta sms přijde mně jako majiteli účtu. Když mám pod sebou 4 čísla, tak to mám hlídat i dětem, jestli jim nepřišla nějaká SMS, které třeba ani nerozumí?

  Nehledě na to, že zdražení o víc  než 60% mi nepřipadá úplně jako drobnost.

  Ale vlastně můžu být rád, že mi tam nenastavili třeba neomezený internet za pětikilo (který by nikdo nevyužíval).

 7. To je normální, že  jsem měl tarif Smart 100 za 140 Kč měsíčně a najednou mám Start 130 za 228 Kč a nikdo se mě jako majitele čísla ani neobtěžoval alespoň informovat!? Co to sakra je za jednání!? Číslo používají rodiče v duchodovém věku, kteří provolají tak 40-50 minut a internet v mobilu nepoužívají. Těm je přidání dalších 30 minut volání (130 minut) a 1GB dat k prdu.

 8. V 1. 8. 2023 v 10:57, Ondra - Vodafone napsal:

  Jak už tu zaznělo - v ceníku najdete vždy základní ceny produktů, pokud právě běží nějaká akční nabídka, má své podmínky, kde také uvádíme, jestli je zvýhodnění časově omezené. Konkrétně u aktuální nabídky na Internet Start se u nefiremních zákazníků jedná o trvalou slevu.

  Je tato akce i pro současné zákazníky? Vzhledem k tomu, že za rychlost 50/5 Mb/s platím 284Kč (s vlastním modemem Cisco EPC3925), tak bych už nějaký posun uvítal. Nepotřebuju trhat dráty, je to pro rodiče.
  Škoda, že to není jak za UPC, kdy se jednou za čas rychlost zvedala automaticky. 

 9. Haha.

  Včera  mi na základě mého požadavku volali ohledně úpravy rychlosti/ceny pevného internetu. Chtěl jsem trošku navýšit tarif na asi dvacetileté smlouvě. Momentálně mám 50M a stačilo by mi klidně 150M. Mám to pro seniory, kteří preferují cenu. Prej Vodafone nenabízí nic menšího než 250M za 299Kč+70Kč za modem, individualní sleva nelze, takže bohužel. Přitom na druhé smlouvě jde přes retenční upravit snad všechno k vzájemné spokojenosti.

  Asi budu muset na první smlouvě internet zrušit a objednat si ho na druhé smlouvě, abychom se nějak rozumně domluvili.

 10. Tak toto by si měl  přečíst ten pán v mikině Vodafone, co u nás v domě minulý měsíc vrtal lišty na chodbě, v gumových rukavicích jak na prohlídku rekta skotu se hrabal v silových rozvaděčích, když se snažil protáhnout koax, a vypadal, že neumí do pěti napočítat.

 11. Mě fascinují ty neustálé sliby "jednou možná někdy to plánujeme".
  To to programuje jeden člověk jako koníček v době, kdy nemá do čeho jiného píchnout? Vždyť už se to tu slibuje roky. Dle mého by to snad pár placených programátorů mělo "za 2-3 měsíce" zvládnout.
  Za jak dlouho si můžu koupit novou televizi, aby v době vydání aplikace byla ještě podporována?

  • Agree 6
×
×
 • Create New...