Jump to content

retron

User
 • Posts

  524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Posts posted by retron

 1. Přesně tak, šel bych ještě dál UPC neumělo zpětné zhlédnutí, které O2 umělo už tak pět let a bez problémů. Po letech přišlo ZZ, pak Chromecast, pak asi po roce AirPlay. Po dalších asi dvou letech a myslim i slibování Marka, že je v plánu appka pro Android/AppleTV, ale té už jsme se bohužel nedočkali, Slováci, Poláci ano.

  Pak teď už musím říct BOHUŽEL přišel Vodafone a rázem jsem se vrátili zase o tři roky zpět, aniž by Vodafone vůbec s něčím novým přišel. Tomu říkám posun!

  Na příkladu SledovaniTV lze vidět, že multiplatformová podpora není problém - podporuje snad vše možné, všechny SmartTV systémy, Android/Apple TV, web, vlastní settopobox. To samé Telly. O2 plánuje překopání systému a taktéž podporu všech platforem, zatím je s tím ve skluzu.

  • Agree 3
 2. Mám pouze vlastní modem a 4 vlastní CA moduly a dnes mi dorazil mail, že k migraci do Vodafone systémů dojde 8.1.

  Zaokrouhlením zdražili asi o 3 koruny, což bych neřešil, ikdyž princip je princip, ale hlavně se děsím přechodu Horizon GO na Vodafone TV, která je prozatím nepoužitelná. Doufám, že do té doby přijdou alespoň s aplikacemi na SmartTV  a AppleTV

 3. Tak ono by úplně stačilo, kdyby Vodafone nabídl, třeba tři zařízení na výběr, modem, a dva routery, ovšem kvalitní a hlavně nezmršené vlastním fw, tak jak to dělá u ostatních zařízení např. VDSL modemů, samozřejmě s možností odkupu a přenosu mezi zákazníky. Když máte kvalítní all in one zařízení např. Fritzbox, tak není třeba za to navěšovat další vlastní routery, ikdyž chápu, že někoho to baví.

 4. s Vodafonem to jde opravdu od 10 k 5. Aktuálně nelze ani zaplatit přes moje upc:

  CHYBA.

  V průběhu zpracování transakce nastala neočekáváná chyba.

 5. Ono by možná stačilo, kdyby se konečně Vodafone rozhoupal a přinesl služby a servis na úrovni, namátkou:

  konečně přinesl multiplatformové aplikace především na AppleTV/AndroidTV

  přinesl fungující zpětné zhlédnutí ať už na čemkoliv

  dodal bezproblémové settoboxy minimálně s možností řazení programů a umožnil nákup a spárování CA modulů

  to samé modemy s možností přepnout do bridge/odkoupit/připojit vlastní

  konečně sladil systémy UPC/Vodafone

  skončili neohlášené výpadky, které alespoň ja u UPC předtím neměl

  Až všechno tohle Vodafone doladí, tak si na UPC nikdo nevzpomene, do té doby se toho naříkání na exUPC nezbaví nikdy a nějakou cenzurou případě úplným zrušením fóra jako to provedl O2 to opravdu nevyřeší. Myslím, že Vodafone už na to měl času dost a zatím teda zůstává dost za očekáváním.

  • Agree 1
 6. Ve firmě bude tzv. "oprávněná osoba", má heslo pro komunikaci s T-M a může administrovat služby pod Rámcovou smlouvou. Je na to formulář "Převod čísla", tzn ne OKU, které je pro přenos k jinému operátorovi, ale nejdříve přenese číslo na sebe jako FO a pak může jednat dál, vygenerovat si OKU atd. Velké firmy a korporace to řeší tak, že číslo převedou na Twist a pak už je to na každém, jak s číslem naloží.

 7. jestli nepoznáte rozdíl mezi HD a UHD tak buď máte krám anebo si zajděte na oční

  na 55" OLED Philips je rozdíl markantní, ať už porovnávám na Netflixu, Prime Video anebo Apple TV+

  samozřejmě na datovém toku záleží viz. rozdíl mezi kanály HBO a zbytkem v kabelu, ale 4K byl rozdíl i na 40" Samsungu

  • Agree 1
×
×
 • Create New...