PaegasRobin777
-
Registrace
-
Přítomen
Příspěvky od uživatele PaegasRobin777
-
-
V 20. 8. 2025 v 6:58, Veronika - Vodafone napsal: @dralan Pěkné ráno, služba Připojení bez kabelu Naplno 5G obsahuje datový limit 600 GB (ten nelze navýšit), není to plnohodnotná náhrada za pevné připojení...
Chtělo by síto udělat pořádek na tiskovým oddělení. Akce která končí za zhruba 12 dní nakonec je prodloužena o další tři měsíce. Nebylo,by konečně lepší nabídnout co má Vodafone Německo tzv. Vodafone GigaCube Unlimited 300/50 Mb/s. Za nějakých 1154,00 Kč bez FUP limitu ? Starlink 250/50 Mb/s za nějakých 1249,00 Kč (nepřenosný). T-Mobile Next internet neomezeně XL za 1045,00 Kč (přenosný).



-
-
Vodafone RCSko nemá a nenasadilo. Pouze lži nějakýho tiskovýho mluvky,že prý iOS 26 RCSko bude. Ve Vodafone panuje nesmyslnný bordel. Jen vymýšlí krávoviny ať je to koupě kmitočtů,frekvencí od Pody,likvidací Wia Netu,tak Pevným Internetem Profi 5G a omezením Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný). RCSko neměli vůbec připravený. T-Mobile RCSko spustilo pro všechny i na Twist Limitovce 100 GB.
-
Vodafone Station není určen na zeď ale volně postavený vedle stolu nebo vedle gauče pod zásuvku a ne na zeď. Od toho se to jmenuje Station. Stejně jako Vodafone GigaCube. Je to přenosný modem,který má stát na skříni,na regále,na parapetu u okna a ne někde zastrčený. Tak,že přestaňte řešit montáž na zeď. Tak,že šup s ním pod stůl s nožičkama kde má volný prostor kolem modemu.
-
V 24. 9. 2024 v 18:52, pmalecek napsal: @Marek-26no, pokud někdo pošle obrázek přes “SMS aplikaci”, tak to právě odejde jako RCS (místo MMS) a operátor nevydělá ani korunu. Čili nemyslím si, že je to bůh ví jaká částka, ale nějaká kačka to bude v neprospěch operátora.
RCS (Rich Communication Services,dříve Rich Communication Suite) je nástupce SMS a MMS zpráv používaných ve 2G sítích. RCS využívá datové přenosy a je určeno pro posílání zpráv mezi účastníky telekomunikačních ve služeb, protože bez 2G sítí SMS nefungují (v roce 2024 některé státy už 2G /EDGE nemají,v Česku je ukončení 2G naplánováno na rok 2028). Operátoři na tom vydělají,tak i tak protože bez dat Vám to prostě RCSko nepůjde. Jináč RCSko je,bude beztak nějak datově omezeno. Jako Whatsapp,Messenger,E-Mail jsou taky datově omezený. Nejdříve si něco otom nastudujte. Na RCSku naopak operátoři vydělají. Co je naopak fakt,že Vodafone s O2 zrychlovat svou síť nechtějí. O2 5G+ (SA) marketing a nakonec začal kličkovat.
-
před 10 hodinami, Sparrow napsal: Ale v pořádku.
Já se jen pozastavil nad tou zbytečnou ( podle mne ) hysterií, oznámení, že končíš u VDF.
Chápu, že u vás asi moc možností na solidní připojení k netu není, a pokud ti do toho stávající operátor hází vidle, je to k nas....
Ale evidentně máš jinou lepší možnost připojení. Jsou lidi co jinou možnost nemají a jsou rádi za to máš ty.
Já např v Praze platil mamince ADSL 50/20 ( reálně 30/10 ) za cca 500,- přitom jsem měl o 400m dál doma od UPC kabel 250/25 za myslím 270,-
Já mám teď vše u VDF ( ještě z dob Oskara a UPC ) a hledal jsem nějaký příležitostný internet do NTB. A když jsem slyšel co mi nabízeli za ceny, tak jsem si vystačil s WiFi.
A potom se objevila akce od konkurence 1000GB za 2999,- a to už šlo 83GB za 250,- měsíčně je přijatelných. A nedávno mi přišla SMS že to navyšují na 1200GB za stejnou cenu.
Ale já jsem spíše flegmatik ( i když jednou do roka to někdo odnese, nemůžu to dusit do nekonečna 🤣 ) takže nechápu proč se takhle vztekat na fóru, kde stejně nic nezměníš. Já až mi zruší DVB-C tak to taky budu radikálně řešit, protože už nebudou mít výhodu.
PS: je mi 51 a vytáčenou linku jsem si taky kdysi od Telecomu za 3000,- zavést nenechal 😂 To jsem raději chodil do inet "kavárny" s disketama a počkal na UPC až dotáhne kabel až k nám.
Všichni mají tu možnost nějakýho připojení k internetu.
1) Ten kdo napsal,vytvořil tu zprávu měl by jít od válu.
2) Měl napsat,uvézt toto ? Od 1. 1. 2025 měníme nastavení u datového tarifu Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný) takto. Po vyčerpání limitu 600 GB nastavujeme neomezené stahování s omezenou rychlostí 20/4 Mb/s.
3) Místo vymýšlení kraviny Pevný Internet Profi 5G mohli nabídnout obdobný Vodafone GigaCube Unlimited 300/50 Mb/s a ne 250/50 Mb/s. Tady vidíte jak jsou ve Vodafone neschopní. Nechcou něco dělat.
-
před 2 minutami, Sparrow napsal: V pořádku. Nikdo ti nebrání.
Jen mám strach aby ti nepraskla žilka, tolik zášti a tak zmatený text :(
Sorry,ale Ty tomu fakt nerozumíš. Bude mně 48 let. Chci změnu a tou by mělo být.
1) Zrušení Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno (20/4 Mb/s) 60 GB. Místo toho Vodafone Připojení Bez kabelu Napno 5G Premium (Vodafone GigaCube Neomezeně 300/50 Mb/s) a ne vymýšlet toto.
2) Po pěti letech od aukce žádný změny. To už je fakt stupidní.
3) Všechno u Vodafone špatně . Vodafone Giga karta 150 GB ne o prázdninách,ale v červnu a už před dvěma lety. Tarify pouze tři Vodafone Super (10 Mb/s) Super+ (20 Mb/s) a Premium. Data 10 GB,30 GB a neomezeně. Předplacenky 10 GB (SMS,volání) a Giga karta.
Vodafone Pevný Internet Profi 5G zrušit. Vodafone VDSL 100 Mb/s si pořizovat nebudu,když tady mám 150 Mb/s a na střeše bytovky 300/100 Mb/s a je tam rezerva na 2 Gb. U VDSL budoucnost nevidím.
-
Kdo má Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný) 150/30 Mb/s bez závazků,tak odchod od Vodafone bude v prosinci 2025 nutný. Já komplet ruším,odcházím. Na tuhletu prasárnu se dívat nehodlám.
1) Neschopnost reagovat na poptávku trhu. Místo,aby se nabídlo místo Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 20/4 60 GB Vodafone GigaCube Unlimited 300/50 Mb/s za 49,99 € tak ne. Tak tam budou dva stejný tarify.
2) Místo aby nasadili Vodafone GigaCube Unlimited 300/50 Mb/s,tak dají se stupidním názvem Vodafone Pevný Internet Profi 5G 250/50 Mb/s jenom někde a jenom pro podnikatele a navíc je nutí pořizovat další krám na zeď.
3) Místo,aby ty nakoupený frekvence od Pody zužitkovaly,tak naopak ještě naopak likvidují Wia net zmrzačením služeb,snižováním rychlosti. Tady není budoucnost. A 5G+ (SA) ? Zapomeňte,nebude nebo bude jen v krajských městech jako 3G/HSPA.
Sorry,fakt ne. Komplet pryč k Metropolitní síti 300/100 Mb/s ke Starnik nebo T-Mobile
V 2. 9. 2025 v 13:17, tomus napsal: Všiml jsem si že u tarifu Připojení bez kabelu Naplno 5G je nyní zajímavá akce:
Až do konce roku můžete v rámci akce surfovat bez jakýchkoliv omezení. Tedy v plné rychlosti a v jakémkoliv množství. Od nového roku se vás pak týká snížení rychlosti na 20 Mb/s, pokud během měsíce vyčerpáte 600 GB dat.
Žádná akce to není. Od pondělka 1. září 2025 tam není 600 GB,ale bez omezení. Já mám taky pro Vodafone zprávu. Komplet budu rušit. Tady opravdu ne. Starlink,Metropolitní síť nebo T-Mobile.
-
Vyčkejte co Vám Vodafone nabídne,napíše nebo si zjistěte když jste nedočkavý co Vám na stránkách nabídne. Jináč buďte rád,že něco máte. Nás to čeká příští rok kolem září. Krucemburk (1 569 obyvatel HB). Vinička rozkopaný. My tady trpíme,protože Vodafone 100/20 Mb/s venku 150/30 Mb/s konkurence 250/50 Mb/s venku nic a T-Mobile 100/20 Mb/s. Vodafone nechce 250/50 Mb/s. A myslím si,že to tak zůstane,protože vedle dělali chodník a nic. Asi půjdu do Metropolitní sítě na střeše od června 300/100 Mb/s.
-
Jan Schmiedhammer, marketingový ředitel mobilních služeb jste fakt v tom Vodafone upadly. 50 GB za 600 Kč. Giga karta 150 GB za 449,00 Kč a Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno (přenosný) za 577,00 Kč 600 GB 150/30 Mb/s. Co takhle už konečně zvednout líný mozečky a dát veřejně Vodafone Pevný Internet Profi 5G 250/50 Mb/s nebo Vodafone GigaCube Neomezený 300/50 Mb/s ?
-
O2 a T-Mobile má mizernou síť. Neschopnost spustit 5G a 5G+ třeba zde Krucemburk (1569 obyvatel HB),pro Vojnův Městec (714 obyvatel ZR) a Studnice (455 obyvatel CR) + další na Rekreační nádrži Řeka před 1/2 června na tradiční Dračí lodě. Jak už citoval. 5G+ (SA) tady v Čechách a na Moravě nebude. Jsou to jen marketingový kecy. Stejně tak Vodafone. Ten jeznoznačně rozšiřování sítě odmítl. Tečka Tak,že Bezdrátový Internet všichni tři ukončily. A první z nich ani ten přenosný předělávat,upravovat nebude. Vodafone už zabalil. Zbytečný nákup kmitočtů od PODY.
-
V 6. 7. 2025 v 11:43, Marek-26 napsal: Veřejne je, ale jen pro podnikatele.
To sakra víme a jenom někde a pro některý.
-
-
Vodafone DE GigaCube Home Unlimited 300/50 Mb/s za 1855,25 Kč (24,74 Kč × 74,99,00 Kč) po 24 měsících 1236,75 Kč (24,74 Kč × 49,99 Kč).
Zdroj: https://www.vodafone.de/privat/internet/gigacube.html
Česká nabídka je pouze pro podnikatele co nemají dostupný VDSL/XDSL linku.Sorry,do nabídky bych nešel,ikdyby byla nabídka veřejná. Proč ?
1) T-Mobile Next internet neomezeně XL (přenosný) za 1045,00 Kč.
2) Metropolitní síť a jiný nabízí 300/100 Mb/s za 350,00 Kč
3) Starlink.
Vodafone šlápl vedle. Ať zruší Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 20/4 Mb/s 60 GB a nabídne rychlejší nabídku Naplno 5G (přenosný) Premium 300/50 Mb/s tak to bude paráda.
U Vodafone vymýšlí krávoviny. Žádnou instalaci venkovní antény nepotřebuji. Stačí si pořídit TP-Link Archer NX600 5G AX3600,který lze používat i venku 12 měsíců v roce.
Konečně pořádný internet i na chatě! TP-Link představil parádní 5G router
Jezdíte na chatu nebo někam, kam nevede kvalitní připojení a řešíte to pomocí 5G sítě? Otravuje vás, že musíte obětovat jeden mobil jako hotspot? Pak by vás mohla zaujmout novinka od TP-Linku, bezdrátový dvoupásmový 5G router Archer NX600. Kombinuje možnosti kvalitního domácího routeru a zároveň vás připojí i právě k síti 5G.
Zdroj: https://www.svetandroida.cz/tp-link-archer-nx600-5g-router-cena-parametry/
Kdy už u Vodafone pochopí,že klienti,zázaznîci chtějí rychlejší mobilní internet 300/50 Mb/s . Tečka
-
Kde si Vodafone vycucal Pevný internet 5G Profi 250. Vodafone má pouze jeden a to Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný) 150/30 Mb//s 600 GB za 577,00 Kč. Na ten odkaz neklikejte.
-
Nejde o žádnou reklamu. Hledal jsem tabulku rychlostí s Vodafone 5G+ (SA) nic jsem nenašel. Tak,že znovu. Plánuje Vodafone nasadit 5G+ (SA) nebo to bude slovíčkařiení ?
Dálse hodlá něco Vodafone s datovými tarify nebo to bude na mrtvým bodě ? K čemu tedy odkupovala od PODY frekvence,když je nevyužívá ?
-
Vodafone nebude nasazovat 5G+ (SA) celoplošně jako O2 ?
Vodafone nenabídne Připojení Bez kabelu Naplno 5G Premium 300/50 Mb/s ?
-
Konečně pořádný internet i na chatě! TP-Link představil parádní 5G router
Nový 5G router od TP-Link může nahradit mobilní hotspot
Nabízí rychlosti až 4.67 Gbit/s na 5G a podporuje Wi-Fi 6
Odolá teplotám od 0 do 40 stupňů, hodí se i na chatu
Jezdíte na chatu nebo někam, kam nevede kvalitní připojení a řešíte to pomocí 5G sítě? Otravuje vás, že musíte obětovat jeden mobil jako hotspot? Pak by vás mohla zaujmout novinka od TP-Linku, bezdrátový dvoupásmový 5G router Archer NX600. Kombinuje možnosti kvalitního domácího routeru a zároveň vás připojí i právě k síti 5G.
Potěšující je rozsah teplot, ve kterých dokáže router fungovat. Konkrétně se jedná o 0℃ – 40℃, takže ani umístění na nevytápěné půdě nebo předsíni na chatě by mu nemělo dělat potíže. Rozsah teplot pro skladování je dokonce -40℃ – 70℃, což by mělo stačit opravdu všem.
Zdroj: https://www.svetandroida.cz/tp-link-archer-nx600-5g-router-cena-parametry/
Bude tento modem (router) od TP-Linku, bezdrátový dvoupásmový 5G router Archer NX600 k dispozici u Vodafone ?
Lze tento bezdrátový dvoupásmový 5G router od TP-Linku Archer NX600 použít místo GigaCube k Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný) nebo použít SIM kartu s tarifem Vodafone Premium ?
-
Navýšení rychlosti Promo funguje. Pokuď to tam nemáte,tak klikněte na konci internetové nabídky nad Roaming na lištu Další služby.Já jsem to též u tarifu Vodafone Super + (20 Mb/s) neměl. Až po rozkliknutí Další služby se to zobrazilo.
a možná se někdy naučim dávat obrázky vedle sebe, aby to za ně nemuseli dělat ostatní 🤔
-
před 4 hodinami, Ondra - Vodafone napsal:
@PaegasRobin777 @kautskym Pokud se nepletu, tak jste nám už konkrétní příklady posílali, díky za ně, díky tomu to můžeme řešit.
K debatě o maximálních rychlostech - přidávám pro ilustraci aktuální měření z Pardubic, měřeno uvnitř domu... Asi tady nemusím podrobněji rozepisovat, že základními věcmi, které mají vliv na rychlost, jsou síla signálu a dostupná síťová technologie, vytížení sítě nebo možnosti tarifu, který používám. Ne každý už pak ale ví, že kromě jiného jde hodně i o možnosti telefonu, každá síť může používat trochu jiné frekvence nebo spojení více frekvencí a to také hraje roli, protože ne každý telefon pak umí využít maximum, které daná síť poskytuje. Paradoxně nemusí záležet ani na tom, zda to je top model nebo model za pár tisíc korun...
Další věcí je, že Vodafone jde dlouhodobě strategií, kdy chceme v první řadě nabídnout pokrytí rychlým internetem co největšímu počtu lidí. Ať už se bavíme o LTE na frekvenci 900 MHz, které po roce 2013 zásadně rozhýbalo pokrývání ČR rychlým mobilním připojením, nebo nyní o tom, že i když síť stavíme sami, máme aktuálně největší 5G pokrytí (podle posledního nezávislého měření Umlaut má Vodafone nejlepší mobilní datovou síť v ČR a podle dat ČTÚ největší pokrytí 5G sítí).
Následně budeme pracovat na tom, abychom síť dál vylepšovali, čeká nás přechod mobilní sítě na 5G SA režim (tzv. Standalone model podporující nižší latenci, vyšší spolehlivost pro firemní zákazníky včetně řízení bezpečnosti a flexibility) a také postupně nasazované 5G-Advanced (5G-A nebo 5,5G), přinášející zejména další zvýšení rychlostí...
Za sebe ale také ještě dodám, že jestli mám v mobilu 30 Mb/s nebo 200 Mb/s už jako uživatel v podstatě nejsem schopný poznat...
Tak to jste na tom Ondro velmi špatně s 5G.Čekal bych víc jak 300 Mb/s
Teď tedy Já. Krucemburk - Vinička I. ¥ Vodafone (1,6 km) Vodafone Super + (20 Mb/s)) bez zrychlení a Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný). Poslední je T-Mobile Neomezeně 5XL,který poletí po 26 letech z okna. O pevným internetu neuvažuje,protože Cetin ukazuje 180 Mb/s a Vodafone 100 Mb/s. Otázka,dotaz: K čemu frekvence,kmitočty od Pody,když je nepoužíváte. Případně budou někdy použity Krucemburk https://www.gsmweb.cz/foto.php?op=oskar&cid=36461&okres=HB A v neposlední řadě bude k dispozici VDSL/XDSL 250 Mb/s nebo bude nadále 100 Mb/s ? Jináč na webce,tak na appce to pořád je. Nikam to nezmizelo. Pokuď to tam nemáte,musíte kliknout mezi Internetem a Roamingem na Další služby. Ono se to zobrazí. Mě to normálně zobrazuje. Co se týče Vánočních svátku,jsem velice znechucen,že vedení pracuje pomalu nebo vůbec. Že nedošlo obměně Připojení Naplno 20/5 Mb/s (60 GB) a ke zprovoznění VDSL/XDSL 250 Mb/s. Hlavně pak je Škoda,že není datovka 100 GB a případně 30 GB.
-
-
Pro Slamb: Prostě není.
Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný)
O2 Data Zlatý 20/5 Mb/s za 999,00 Kč O2 Bezdrátový Internet 5G 100/20 Mb/s za 599,00 Kč není k dispozici.
T-Mobile Bezdrátový Internet 100 100/25 Mb/s za 649,00 Kč + jiná adresa 149,00 Kč pouze 20/5 Mb/s .není k dispozici. T-Mobile Next internet neomezeně XL 1045,00 Kč opět 5G není k dispozici. A proč bych měl dávat za číslo 2000,00 Kč ?
-
Vodafone Premium za 922,00 Kč
Vodafone Super + (20 Mb/s) za 698,00 Kč
Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný)
Za mně spokojenost,nestěžuji si. Nabídka od O2 a T-Mobile odpověď ? Není a nebude. Tečka
-
Pro kautskym: Proč lezete,kam nemáte lézt.
Psal,citoval jsem,že appka funguje a že čísla jsou dole pod Moje služby > Teta Hela,Kája,Monika… > Ostatní služby > Změna aktivních služeb Tak se podle toho držte.

Vodafone má zájem o ČEZNET
v O Vodafonu
Odesláno
ČEZnet není na prodej pro Cetin (O2),T-Mobile,Vodafone,ani PODA. ČEZ má navíc Metropolitní síť 300/300 Mb/s
Řešení pro ČEZnet/Metropolitní. Zarazit prodej,rozjet síť a vzít aukci 6G. Buď jako nový hráč třeba pod názvem Oskar nebo rozjet to se sítí 4ka,či Orange. Hlavně ne PODA. Ta šla a nakonec kmitočty prodala Vodafone,který kmitočty nevyužívá a nechce zrychlovat. Cetin,ten zase nechce navyšovat a zrychlovat. T-Mobile je stejný příklad. Napadá mne ještě Muskův Starlink.