Přejít na obsah

Rychlost


Návštěvník vitner

Doporučené příspěvky

Návštěvník vitner

Ahoj vsichni, poslednich par dni mam problemy s rychlosti. Tarif Easy 3072/256 kb/s. Na www.dsl.cz a www.rychlost.cz sem nameril dowload 930 kb/s, upload 110 kb/s. Na merici muj.karneval.cz je vse normalni 3,13 Mb/s. Vypada to na nejaky problem mezi Karnevalem a ostatnim internetem. Ma nekdo podobnou zkusenost? Dlouho se mi nic takoveho nestalo (oblast Litvinov).

Dik Dan

 

EDIT:

tady jeste pridavam statistiku pingu SEZNAMU

Statistika ping pro 194.228.32.3:

Pakety: Odeslané = 40, Přijaté = 27, Ztracené = 13 (ztráta 32%),

Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:

Minimum = 39ms, Maximum = 91ms, Průměr = 51ms

 

- podle mne docela dlouhe casy a ztratovost

 

jeste jeden EDIT :-)

 

pingy na muj.karneval.cz

Statistika ping pro 81.27.192.52:

Pakety: Odeslané = 40, Přijaté = 40, Ztracené = 0 (ztráta 0%),

Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:

Minimum = 9ms, Maximum = 33ms, Průměr = 18ms

 

- to je jiny kafe ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rána mám stejný problém,mám tarif EASY a rychlost je jen něco kolem 50kB/s.Volala jsem na infolajnu a bylo mi sděleno,že žádný výpadek nemají (lokalita Teplice ),prý vidí,že mám velkou ztrátovost a zítra mi pošlou technika. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od rána mám stejný problém,mám tarif EASY a rychlost je jen něco kolem 50kB/s.Volala jsem na infolajnu a bylo mi sděleno,že žádný výpadek nemají (lokalita Teplice ),prý vidí,že mám velkou ztrátovost a zítra mi pošlou technika. :roll:

Já mám to samé. Od rána rychlost třetinová a stále mi net padá. Malé výpadky a asi i špatné odezvy. Lokalita Bílina (okr. Teplice). Co s tím dopytle mají???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen doplnim Almena(problemy v chebu) o ping

 

Statistika ping pro 194.228.32.3:

Pakety: Odeslané = 40, Přijaté = 29, Ztracené = 11 (ztráta 27%),

Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:

Minimum = 40ms, Maximum = 77ms, Průměr = 45ms

 

Rychlost stahovani kolem 50kB(zive.cz, dsl.cz)

 

Volala jsem na infolajnu a bylo mi sděleno,že žádný výpadek nemají (lokalita Teplice ),prý vidí,že mám velkou ztrátovost a zítra mi pošlou technika. :roll:

Tak jestli sledovali lajnu karneval <-> tvuj modem, tak vypadky fakt nemaj, ale pokud by se koukli na lajnu karneval <-> zbytek sveta tak by se asi divili jak to maj v poradku :wink:

Chudak technik ti tam zejtra moc nepomuze a jestli by mel skocit vsude kde to blbne tak by se museli technici trosku rozkouskovat :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

No ono to jde chvili, ale ted treba stahuju z Rapishare 170 kB/s.....normalne to jde kolem 396 kB/s.....coz priblizne odpovida dovnloadu 3,1 Mb/s. 170kB/s rozhodne ne....:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rapid měl asi přetížený FREE,taky mi to v tu dobu lezlo do PC závratnou rychlostí 45kB/s,zatímco jindy to jede kolem 400kB,ale asi za to Karneval nemohl,protože jsem zkusila i jiný server a tam to jelo něco přes 300kB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

No s tim Rapidem je to mozny, ale ja mel pomaly odezvy i na jinych serverech, ktere bezne nabihaji velmi rychle. Ted je treba vse vporadku, ale delo se mi to v poslednich dvou dnech odpoledne, kdy to bylo neunosne. Netvrdim, ze za to mohl Karneval, mel sem z toho spis pocit, ze se deje neco na ceste k nim nebo nekde na rozhrani Krneval - internet. Pristup na jejich servery byl vpohode. Tak snad to vydrzi a byla tojen nejaka drobnost :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...