Přejít na obsah

Karneval do firmy


Ondrej1

Doporučené příspěvky

Právě jsem zjistil, že máme ve firmě Karnevalovou zásuvku. Sám jsem spokojeným domácím uživatelem Internetu od Karnevalu, tak ve mě začalo hlodat připojit i firmu stejným způsobem, v současné době máme neomezené ADSL 2048/256 od GTS.

 

Plusy kabelu jsou celkem jasné cena, obstojná kvalita (classic nebo extreme by stačil). Mínusy jsou ale taky. Hlavně zákaznická podpora, nikdy jsem si nemyslel, že může být horší než u GTS. Může, Karneval to dokázal.

 

Je mi jasné, že zodpovědnost za rozhodnutí leží na mně, ale pokud někdo toto řešil a podělil by se o zkušenosti, byl bych rád.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TomK

No.... meli jsem firmu pripojenou JEN Karnevalem a nebylo to unosne. Problemy s rychlosti, obcas vypadek (nekde prekopli kabel) a hlavne nemoznost se komukoliv dovolat a rychle vyresit problem. Navic mame VoIP telefonni ustrednu.

 

Takze reseni ke kteremu jsme nakonec dospeli a ktere mohu doporucit je toto:

2 konektivity, hlavni treba Karneval, nejaky vyssi tarif, zalozni treba nejlevnejsi ADSL by Telefonica (nebo naopak) a Dual-WAN router. Pokud ma Karneval delsi vypadek a my precerpame FUP limit, u Telefonicy lze vyresit behem 5 minut (jednorazovym priobjednanim dat pres web).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, přesně tohle je můj dojem z Karnevalu, jsem rád, že jsem se moc nemýlil. O podobném řešení dvou konektivit uvažuji, jenom bych asi nepoužil dualWAN router (na kolik to přišlo?), ale ruční zapínání příslušného routeru.

 

Asi jim nechám ještě přes prázdniny čas, ať zkusí rozdýchat spojení UPC+Karneval a po prázdninách se do toko vložím.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...