Přejít na obsah

nefunkční signál TV po připojení rozbočovače do zásuvky


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Mám připojeny ze zásuvky Karnevalu 2 televize. Na jedné je digitální TV na druhé klasický analogový KOMPLET. Vše takto bylo připojeno přes klasický rozbočovač a signál byl na obou TV OK. Ale jednou jsem rozbočovač vyndal abych vyzkkoušel jiný a od té chvíle když ho tam vrátím (jakýkoliv - i třetí úplně nový) tak již jede obraz jen na jedné TV a to na té s analogovou nabídkou. Na druhé TV, kde je STB s digitálem nehraje nic. Když ale zapojím anténu přímo bez rozbočovače, přijem na DIGI TV je OK s kvalitou 99%. Nevím teď co dělat, abych zase mohl provozovat obě TV jak s analogem tak s digitálem. Po vyzkoušení třetího nového rozbočovače mám téměř 100%ní jistotu, že chyba není v rozbočovači. Ale zase kdyby to bylo v té zásuvce, tak by mi nehrála TV po přímém připojení. Jinak v kabeláži to taky není, po přímém připojení hrají obě TV v pořádku. No snad jsem to nevysvětlil příliš složitě :) Myslíte, že budu muset na to zavolat technika Karnevalu? A jestli ano, neví někdo jestli je to zpoplatněné?? Díky za každou odpověď. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Zkus tam strčit ten rozbočovač a píchnout do něj jen Digital, jestli ti to bude fungovat a opačně, že zapojíš pouze analog. Pak zkus k tomu pripichnout vse dohromady a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim uznat ze tohle je opravdu zvlastni zavada :wink:

Ja bych hledal nejspis chybu nekde v konektoru koaxialniho kabelu ktery jde k STB,

mozna je tam nejaky napul preruseny spoj ktery obcas funguje a obcas ne,

zkusil bych ti zahybat a sledovat TV co bude delat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Rekl bych, ze tim to taky nebude. Protoze dotycny zde zminuje, ze jakakoliv varianta, at uz digital, ci analog, nefunguji pri "pripichnuti" rozbocovace do koncove zasuvky.

 

Nicmene, dost zvlastni zavada. To je pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No snad ani není třeba rozbočovač. Zásuvka Karnevalu do STB - na SCARTu ze STB je připojena TV a DVD recorder - na anténí výstup STB je napojena další TV, kde bez problémů hraje analog.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...