Přejít na obsah

Velmi silné kostičkování pouze českých programů


Návštěvník T. Rehak

Doporučené příspěvky

Mám problém. Přijímám přes STB Handan digitální TV. Programy ČT1, ČT2, Nova, Prima, Óčko, ČT4, ČT24 jsou absolutně nesledovatelné. Miliony kostiček, už celý týden. Není vlastně vůbec vidět obraz, děj pořadu, ztrácí se i zvuk, často se "obraz" zastaví. Někdy je situace lepší, někdy horší, jako dnes dopoledne. Tyto programy nejdou vůbec, koukám na miliony kostiček, které se občas pohnou.

Zajímavé je, že např. programy HBO, HBO2, Cinemax, Cinemax2, NonstopFilm, Film+, Sport1, Galaxie a všechny zahraniční kanály (i slovenské) mají obraz jak víno.

Nevíte někdo, co s tím?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhodit rozbočovač (pokud je po cestě) a hlavně použít od zásuvky aspoň na zkoušku ten dodanej koax. Dle zkušeností, nejčastěji je blbej původní koax zásuvka-TV (na analogu to nevadí). Pokud ti blbe jen začátek programů, tak může být nalomenej někde kabel.... Pokud nepomůže výměna té šňůry, tak pak technik s měřákem. Hodně zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zakoupil jsem nový trojrozbočovač, novou zásuvku TV/R, nový koax původně pro digi sat příjem, F-konektory a spojovací moduly pro F-konektory. Provedl nové "zasíťování".

A je to v pohodě. Obrázky na všech digitálních i analogových programech jsou jak víno. :)

Mám to děláno tak, že TV v obýváku je přes STB Handan, a TV v kuchyni a TV v dětském pokoji je pouze analog. Navíc má v lištách ještě taženo inet spojení přes router do PC v obýváku a v dětském pokoji.

Vše teď funguje k mé plné spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...