Přejít na obsah

jak naprogramovat nahrávání videa připojeného k STB?


Návštěvník honzapm

Doporučené příspěvky

no dobře, tím že tam zadám AV, tak to video nasměruji na STB... to pak ale musím mít na STB nastavený předem ten kanál ze kterého chci nahrávat? čili nemůžu nahrát jeden program z ČT a pak třeba za dvě hodiny jiný program z Primy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Ne, v nastavení videočasovače (MENU -> FUNKCE ČASOVAČE -> NASTAVENÍ VIDEO ČASOVAČE) nastavíš program z kterýho chceš nahrávat, datum a čas začátku nahrávání, datum a čas konce nahrávání a dáš uložit. Vybereš na prvním řádku časovač 2 a nastavíš program z kterýho chceš nahrávat, datum a čas začátku nahrávání, datum a čas konce nahrávání a dáš uložit. Vybereš na prvním řádku časovač 3 a nastavíš program z kterýho chceš nahrávat, datum a čas začátku nahrávání, datum a čas konce nahrávání a dáš uložit atd. Je jich tam myslím asi 20. A když bůh dá, tak se ti to z těchhle programů i nahraje. Mě to funguje, ale musel jsem aktualizovat na poslední verzi firmware (o tom se tu píše jinde, kdyžtak si to najdi) a mezi jednotlivejma pořadama musí bejt aspoň 5 minut časová mezera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
Jen bych doplnil, že musíš nastavit typ časovače na VIDEO ( další možnost je UPOZORNĚNÍ)

svatá pravda a moje chyba :oops: na to jsem zapoměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě se ujistím - program, ketrý chci nahrávat nastavím na STB a stejně tak i na videu? a ještě jedna věc - STB musí po nastavení zůstat zapnutý nebo ho můžu vypnout stejně jako video?

 

jinak díky všem za pomoc a ochotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
ještě se ujistím - program, ketrý chci nahrávat nastavím na STB a stejně tak i na videu? a ještě jedna věc - STB musí po nastavení zůstat zapnutý nebo ho můžu vypnout stejně jako video?

 

jinak díky všem za pomoc a ochotu...

nemusíš ani STB mít na programu, z kterýho chceš nahrávat, hlavně ho musíš mít nastavenej v časovači tak, jak je popsáno nahoře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...