April 27, 200719 yr mohl by mi někdo poradit, jakým způsobem načasuji nahrávání videa, které je připojené k STB? jde to vůbec? video mám Panasonic...
April 28, 200719 yr Jestli jsem spravne pochopil tvoji otazku, tak pri nastavovani casovani musis zadat jako kanal ktery se ma nahravat - externi vstup nebo AV nabo jak se to tam oznacuje. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
April 29, 200719 yr no dobře, tím že tam zadám AV, tak to video nasměruji na STB... to pak ale musím mít na STB nastavený předem ten kanál ze kterého chci nahrávat? čili nemůžu nahrát jeden program z ČT a pak třeba za dvě hodiny jiný program z Primy?
April 29, 200719 yr Ne, v nastavení videočasovače (MENU -> FUNKCE ČASOVAČE -> NASTAVENÍ VIDEO ČASOVAČE) nastavíš program z kterýho chceš nahrávat, datum a čas začátku nahrávání, datum a čas konce nahrávání a dáš uložit. Vybereš na prvním řádku časovač 2 a nastavíš program z kterýho chceš nahrávat, datum a čas začátku nahrávání, datum a čas konce nahrávání a dáš uložit. Vybereš na prvním řádku časovač 3 a nastavíš program z kterýho chceš nahrávat, datum a čas začátku nahrávání, datum a čas konce nahrávání a dáš uložit atd. Je jich tam myslím asi 20. A když bůh dá, tak se ti to z těchhle programů i nahraje. Mě to funguje, ale musel jsem aktualizovat na poslední verzi firmware (o tom se tu píše jinde, kdyžtak si to najdi) a mezi jednotlivejma pořadama musí bejt aspoň 5 minut časová mezera.
April 29, 200719 yr Jen bych doplnil, že musíš nastavit typ časovače na VIDEO ( další možnost je UPOZORNĚNÍ) Super Super+ ALLinONE Vodafone TV Premium, CA modul Praha
April 30, 200719 yr Jen bych doplnil, že musíš nastavit typ časovače na VIDEO ( další možnost je UPOZORNĚNÍ) svatá pravda a moje chyba :oops: na to jsem zapoměl
April 30, 200719 yr ještě se ujistím - program, ketrý chci nahrávat nastavím na STB a stejně tak i na videu? a ještě jedna věc - STB musí po nastavení zůstat zapnutý nebo ho můžu vypnout stejně jako video? jinak díky všem za pomoc a ochotu...
May 1, 200719 yr STB můžeš normálně vypnout ovladačem. Na videu samozřejmě nastavíš AV vstup na který je připojen STB.
May 2, 200719 yr ještě se ujistím - program, ketrý chci nahrávat nastavím na STB a stejně tak i na videu? a ještě jedna věc - STB musí po nastavení zůstat zapnutý nebo ho můžu vypnout stejně jako video? jinak díky všem za pomoc a ochotu... nemusíš ani STB mít na programu, z kterýho chceš nahrávat, hlavně ho musíš mít nastavenej v časovači tak, jak je popsáno nahoře
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.