Přejít na obsah

Oups, zeby opet pad databaze prenesenych dat?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Taky bych asi neriskoval, ta má hláška se spíš týkala těch šťastlivců, co byli před výpadkem nějak těsně před vyčerpáním dat a pádu na 64/64.

Osobně pochybuju, že Karneval/UPC bude nějak závratně zvedat rychlost po přečerpání FUPu, i když souhlasím že net s rychlostí 64/64 je nepoužitelný a myslím si, že fér by bylo 128/128 pro všechny. Ono právě ten trest 64/64 na zbytek měsíce je jejich posledním esem v rukávě, protože kdo potřebuje stahovat více si koupí vyšší tarif. Dnes už (alespoň pro mě) je úplně jedno jestli stahuju 300 nebo 600 kb/s a věc stáhnu za dvě nebo čtyři hodiny. Kdyby zvýšili rychlost po přečerpání, tak by málokdo měl důvod přecházet na vyšší tarify, ani notoričtí sosači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

Potvrzuji včera výpadek v Plzni Slovany zhruba od 21:30 (přesně to nevím, páč jsem koukal na Terminál), do dnes 11:14:41 přesně, kdy mě ráčil server DHCP laskavě načíst IP adresu. 8) Žádná přenesená data v databázi také nemám, nic nemám ani v položce nastavení TCP / IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...