Přejít na obsah

výpadek Praha - 18.1.


Návštěvník Krakoš

Doporučené příspěvky

Návštěvník Krakoš

Ve čt 18.1. jsem zaznamenal docela dlouhý výpadek sítě (nejmíň půl hodiny, pak už jsem to nezkoušel) v Praze, přibližně tak okolo deváté desáté večer.

Zajímavé ale bylo, že modem hlásil vše v pořádku: Receive, Send, Online - vše OK. :shock:

Že by tím větrem a následnou energetickou "krizovou situací"?

Ví někdo víc? Zaznamenal to i někdo jiný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Taky Praha, taky Kobylisy a celej vcerejsek v poradku...

Btw. kde presne jsou Úprdly ? Ziju v Kobylisich skoro osmnact let, ale slysim (ctu) to prvne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krakoš

Divný, vážně divný. Když to vypadlo, šel jsem kouknout na modem, ale ten hlásil vše v pořádku. Tak jsem myslel že mi odešel router (mám ho kvůli domácí síti), ale ten taky hlásil vše OK. Takže jsem píchnul noťase rovnou do vývodu z modemu (tudíž ne přes router) a nic. Prostě to bylo kleklý. Z toho usuzuju, že router byl v pořádku (a je v pořádku - projel jsem logy, nic). Poněvadž se modem hlásil v pohodě, mám za to že chyba ani nebyla na straně Karnevalu, ale někde dál. Ovšem tvůj post mi hatí veškeré mé pracně vykonstruované blbiny. :P

 

Btw. kde presne jsou Úprdly ? Ziju v Kobylisich skoro osmnact let, ale slysim (ctu) to prvne.

No, Úprdly pochopitelně neexistují, je to slovní přesmyčka - Kobyly Si Uprdly. Vynález mé hodně dávno býválé třídní učitelky. Následně se to ujalo (alespoň v mém okolí). :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...