Přejít na obsah

Dokoupeni dat (ale ja nic neobjednal)


Návštěvník Tukancheez

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez

Cauky, mam takovy dotaz nestalo se nekomu, kdo ma prekroceny limit, ze by mu opet naskocila rychlost a v home.karneval mi meridlo ukazuje ze jsem si jakoby dokoupil 5GB dat navic ... pritom ja jsem na nic neklikal? jako jestli mi to karneval pridelil sam tak to mam radost...

 

kolik vlastne stoji navic to dokoupeni dat? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
pozdni vanocni darecek od Karnevalu :shock:

to asi ne... tipuji ze se netrefili a nauctuji mi tech 450,- navrh ...beztak uz to tak vidim... :roll:

 

kazdopadne kdyby to byl vanocni darek, tak bych se nezlobil... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak vypada, stalo se mne to stejne. Asi 12.1 sem prekrocil limit 20GB, ale dal jsem stahoval(~3GB), no a dnes koukam, ze mam v novem obdobi napsano, ze zbyva vycerpat 25GB a ve vypisu minuleho obdobi mam od 12.1 0kB prenesenych dat. Co to je sakra za bordel? :x Doufam, ze tam nemaji neco jako, kdyz "hodne" prekrocis tak ti to automaticky dokoupi. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tam teda klikihaky nemam, ale urcite to blbe pocita (nebo se to aspon neaktualizovalo), protoze tam mam preneseno dat 12MB a to sem teda uz prenesl vic. Obvykle je to aktualizovany rychleji nez v radu hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Dneska, tak dve hodiny zpatky, se mi posledni ctyri dny (vcetne dneska) "znulovaly" - tzn. ze jsem vcera, predevcirem a predpredevcirem stahl a odeslal po 0kB a dneska se mi zacalo pocitat az tak pred tema dvema hodinama.

 

Nehlede na to, ze zase blbne i to pocitadlo na hlavni strance - stazeno a uploadnuto mam cca 2GB/2GB (realnej traffic i s tema ted nulovejma dnama asi 3,5/3,5) a prej mi zbejva 20/20 GB.

Takze jim to HUSTE blbne :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2007-01-12 0kB 	0kB 	0kB
2007-01-13 0kB 	0kB 	0kB
2007-01-14 0kB 	0kB 	0kB

 

asi takhle? pocitadlo rika ze 100478KB je 987MB :)) tak jestli ano meli by cirkusaci dostat nobelovku za matematiku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se nebojte, kvuli chybe uctovani od patku do pondeli, vam byly prenosy za tyto dny smazany a kredit vracen. Takze jste meli trochu dat k dobru :)

Karneval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...