Přejít na obsah

Presnost karnevalackeho trafficmetru ?


Návštěvník Derek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

Pred dvema tydny jsem nahodil novy Netlimiter, abych mel prehled o svem trafficu.

Pred dvema dny me Karneval zase "znuloval" a jedu mesicni FUP od znova to je dobra prilezitost si porovnat oba meraky.

 

10.1. jsem podle NL odeslal (upload) nejakych 970MB. Zkontrolovano a odpovida (cca 850MB Azureus a zbytek rezie browseru, mailu, IM a hry)

Ale Karneval mi zapocetl rovnou 1750MB ! :shock:

U downloadu to nebylo tak vyrazny, ale i tak se odchylka pohybovala v ramci desitek procent (NL 600MB, Karneval 810MB).

 

Ano, chapu ze NL nemusi bejt nutne uplne prukaznej, ale jak jinak se mam presvedcit o tom, ze Karneval pocita solidne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin

mno na ftp.karneval.cz mas 1 gb soubor.

vypni vsechno sosni 1 gb soubor a pockej kolik ti pripocitaj. Jeste musis pripocitat za hlavicky paketu a potvrzovaci pakety. Napriklad bittorent tvori hodne konekci, mega paketu, takze jeho rezie na IP vrstve je vysoka. Proto ten rozdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

No, ze neco poberou rezie, to bych bral.

 

Ale to bych se nesmel na ty statistiky koukat a porovnavat prubezne (v minulosti treba jenom velky prenosy na BT plus pricteno neco na http a pop3) a porad to s Karnevalem sedelo, maximalne se rozchazelo v radu procent, ale ne desitek procent.

 

Schvalne projdu provoz ze dnu kdy jsem na BT nic moc nedelal, takze jelo jenom http a ostatni - jestli se to tam bude taky rozchazet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame za dnesek (20:45) upload 4060376kB, to jsou 4GB, coz je blbost, protoze uz mame davno presvihly limit a zkrouhlou rychlost. Navic u bittorrentu skrtim upload na 3kB, jinak nam nejde poradne internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

COZE ?

 

pri 64kbps odesles 8kB za sekundu, tzn. 480kB za minutu a 28800kB za hodinu.

Za dvacet hodin je to cca 563MB !

 

Nemluve o tom, jak spatne to pri presvihnuti FUPu jede - tech 64kbps na upload je teoretickejch, realita je uplne jina - celej den jsem to pral co to dalo, druha strana si brala vsechno co sem poslal, a nedostal jsem se pres 20MB za hodinu, prumer byl spis tak nekde kolem 17MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
i kdyz mas na upload 64, tak 4 gb za 20 hodin das

To jsi trosku prepalil, ne ? .)

na preneseni 1 GB rychlosti 8kB/s (coz odpovida 64kbit), ale to jsem HODNE hodny na Karneval, protoze takto to nikdy nejede po aplikaci FUPu, potrebujes cca 36.5 hodiny, takze krat 4 a vychazi 4 GB na MINIMALNE 6 celych dni :))

 

Kazdopadne mi to pocitadlo taky nejak blbne, i kdyz u me je to tak nejak "User-Friendly"¨:

 

Základní údaje o objednané službě

 

Tarif: TURBO 3M (+99)

Přeneseno dat: 7,74GB / 2,05GB

Přístupová rychlost: 5000 / 500 kbps

Datový limit FUP: 20GB / 20GB

Zbývá vyčerpat: 15,24GB / 22,08GB ( 15979574 / 23149904 kB)

 

BTW zvyseni rychlosti potvrzuji - jede to pres tech 600kB/s zase stabilne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

Taky mi to blbě počítá. :D

 

Základní údaje o objednané službě

Tarif: TURBO 2000

Přeneseno dat: 4,27GB / 931,7MB

Přístupová rychlost: 5000 / 500 kbps

Datový limit FUP: 20GB / 20GB

Zbývá vyčerpat: 15,92GB / 20,5GB ( 16690955 / 21491792 kB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Tak 15. se kolem poledne znulovaly statistiky za 12.,13,14. ledna. A 15. se zacalo pocitat az od tech cca 12:30.

viz probirano zde -> http://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?t=1200&start=0

 

Aby toho nebylo malo, tak dneska se cca kolem 15:00 znulovalo i pocitadlo za 15. a 16. a neco stazenych dat mi ubylo i u 17. :P

 

Mno, Karneval ma s tim svym pocitadlem fakt dobrej bordel. Aspon mi kompenzujou to jak me natahli na zacatku obdobi (viz zacatek threadu).

Takze ja jdu tahat dal, pac zatim mam podle NL stazeno za toto obdobi 8,44GB a odeslano 5,25GB a podle Karnevalu 6,92GB / 4,61GB.

 

No, mohlo to bejt lepsi, ale kdo mel vedet, ze zresetujou zrovna tyhle dny :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...