Přejít na obsah

Analog v digi


Návštěvník Japhy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Japhy

Zdravím. Dneska mi dorazil STB a překvapilo mě, že nemůžu naladit analog. signál, který by měl být dle dealerky obsažen v mnou objdednaném balíčku. Teda, on tam asi je, ale někde hoooooodně daleko za zrněním :) Chci se teda zeptat, kde by mohl být problém. Zkoušel jsem to jak podle návodu - výstupem z STB, tak přímo do dvou TV, ale se stejným výsledkem. Kabel ze zásuvky je pravda poněkud delší - 16m -, ale digi signálu to vůbec nevadí, nevidím tedy důvod, proč by se měl vzpouzet analog. Nebo to může být tou desetidenní lhůtou, kdy mi tam perou v digitálu úplně všechno? Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy

Jak jsem psal - zkoušel jsem to napřímo v obou analogových TV, co mám. Prostě jsem ten kabel vytáhl z STB, kde to v poho šlo, a narval jsem ho do televize, takže na jednom konci zásuvka, na druhém TV, tam není co zkazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Zdravím. Dneska mi dorazil STB a překvapilo mě, že nemůžu naladit analog. signál, který by měl být dle dealerky obsažen v mnou objdednaném balíčku. Teda, on tam asi je, ale někde hoooooodně daleko za zrněním :) Chci se teda zeptat, kde by mohl být problém. Zkoušel jsem to jak podle návodu - výstupem z STB, tak přímo do dvou TV, ale se stejným výsledkem. Kabel ze zásuvky je pravda poněkud delší - 16m -, ale digi signálu to vůbec nevadí, nevidím tedy důvod, proč by se měl vzpouzet analog. Nebo to může být tou desetidenní lhůtou, kdy mi tam perou v digitálu úplně všechno? Díkes.

 

Mel jsem podobne problemy, a svete div se, skutecne po vymene puvodniho ucastnickeho antenniho kabelu (bezny bily CZ ucastnicky kabel pro bezna TV pasma), ktery bez problemu slouzil po mnoho let pro analog. kabel. TV, za kvalitni antenni ProfiCable (na obou stranach zlac. IEC konektory a ferity) s certifik. pro DVB-S (SAT) a DVB-C pasma se stal zazrak. S DVB-C take problem nebyl, ale analog. za STBckem byl k nekoukani, a po one vymene kabelu ohromna zmena k lepsimu.

Ver, ci never, ale opravdu moc a moc to pomohlo. Jinak me do digitalu take perou uplne vsechno a porad, bez problemu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy

Je trochu divný, že analog, pokud byl samotný, šel bez problémů a když se to "smíchá", je to na houby. Kabel od zásuvky mám svůj, neb mi žádný použitelný nedodali, a nechal jsem si ho spíchnout ve specializovaném obchodě. Skoro 2x dražší, než klasický dvojitě stíněný, průměr to má jak kráva, nechce se mi věřit, že pozlacený koncovky by všechno vyřešily. Navíc pochybuju, že by to zlato použivali všichni. No, asi si budu muset OPĚT zavolat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy

Napíšu to znova. Kabel jsem vytáhl z STB, ten jsem vypnul :) , a napojil rovnou do TV, takže na jednom konci TV, na druhém účastnická zásuvka. Výsledek úplně stejný, na starší TV taktéž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy

to cb:

Jelikož si vážím snahy vás všech mi pomoci, jsem ochotnej to opakovat donekonečna - jelikož už jsem zkoušel TV napojit přímo, tohle řešení by mi určo nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...