Přejít na obsah

Problem s nizkou rychlosti v ABC


Návštěvník Lachty

Doporučené příspěvky

Zdravim,

mel bych jeden dotaz ohledne stahovani pres bittorent. Pouzivam klient ABC. Rychlost se vsak nedostane pres 5 kB/s. Torrent je zluty, coz - jak jsem se docetl na strankach abc - znamena, ze jsem za firewallem nebo routerem nebo neco podobnyho. Dale jsem se docetl ze mam provest nejaky "port forwarding", coz bohuzel moc netusim, co to je :shock: Ja osobne na PC firewall nemam, takze to bude v necem jinym. Diky moc za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Torrent je zluty, coz - jak jsem se docetl na strankach abc - znamena, ze jsem za firewallem nebo routerem nebo neco podobnyho. Dale jsem se docetl ze mam provest nejaky "port forwarding"

Netusim proc stahujes pomalu.

Ale k to mu firewallu, pokud nemas zrizenou verejnou IP tak ses za proxy karnevalu takze se na tebe s internetu neda pripojit, proto ti to tohle hlasi. Ten port forwarding nemas sanci udelat, to by se muselo na one proxy za kterou ses a jaksi to nehrozi :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja doporucuju jedine klient SHAREAZA (nova beta byla na PEGASoft.cz). S ostatnimi nemam dobre zkusenosti. Kdyz se natahne .torrent soubor, chvilku to stagnuje a po hodine se to treba rozjede az na 100KB/s. Kdyz neco necham pres noc, vetsinou se mi to stahne cely (i 1.5GB soubory). A uploady staci omezit Netlimiterem na 2KB/s, aby se to "nebilo".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja doporucuju jedine klient SHAREAZA (nova beta byla na PEGASoft.cz). S ostatnimi nemam dobre zkusenosti. Kdyz se natahne .torrent soubor, chvilku to stagnuje a po hodine se to treba rozjede az na 100KB/s. Kdyz neco necham pres noc, vetsinou se mi to stahne cely (i 1.5GB soubory). A uploady staci omezit Netlimiterem na 2KB/s, aby se to "nebilo".

To samý jde v ABC i to omezení uploadu. Já mám veřejnou IP a běžně to stahuje max rychlostí kterou ta megovka kterou mám dovolí. A to že to ze začátku stahuje pomalu a pak se rozjede neni vlastnost klienta ale Bittorentu, chvili trva než to projde přes tracker.

Jinak mám na kompu Kerio FW a když si nastavím že bittorent to nemá omezovat tak to jede uplne normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Big Muscle
Ja doporucuju jedine klient SHAREAZA (nova beta byla na PEGASoft.cz). S ostatnimi nemam dobre zkusenosti. Kdyz se natahne .torrent soubor, chvilku to stagnuje a po hodine se to treba rozjede az na 100KB/s. Kdyz neco necham pres noc, vetsinou se mi to stahne cely (i 1.5GB soubory). A uploady staci omezit Netlimiterem na 2KB/s, aby se to "nebilo".

 

to seš asi pako, stahovat by se ti líbilo, ale ostatní od tebe tahat nemůžou...

 

stejně nastane jednou doba, kdy si ten upload omezej všichni a pak už se ani nikam nepřipojíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Ja doporucuju jedine klient SHAREAZA (nova beta byla na PEGASoft.cz). S ostatnimi nemam dobre zkusenosti. Kdyz se natahne .torrent soubor, chvilku to stagnuje a po hodine se to treba rozjede az na 100KB/s. Kdyz neco necham pres noc, vetsinou se mi to stahne cely (i 1.5GB soubory). A uploady staci omezit Netlimiterem na 2KB/s, aby se to "nebilo".

 

to seš asi pako, stahovat by se ti líbilo, ale ostatní od tebe tahat nemůžou...

 

stejně nastane jednou doba, kdy si ten upload omezej všichni a pak už se ani nikam nepřipojíme...

jj takový sou nejhorší, tedka stahuju z jednoho serveru kde jsou jen CZ a SK filmy a hudba a tam je pravidlo ze se musi nauplaodovat minimalne to co se downloadne

a musim rict ze nekdy to je docal zahul uploadovat 20 kb/s treba 4GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

jj takový sou nejhorší, tedka stahuju z jednoho serveru kde jsou jen CZ a SK filmy a hudba a tam je pravidlo ze se musi nauplaodovat minimalne to co se downloadne

a musim rict ze nekdy to je docal zahul uploadovat 20 kb/s treba 4GB

 

Funguje dost aktivne na stejnym trackeru (parkrat jsem ho tu i annoncoval) a myslim ze na lajne od karnevalu (turbo) o zadnejch vetsich problemech s ratiem mluvit nemuzu.

Kazdopadne myslim, ze se nam tam docela uspesne dari bojovat proti pijavicim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ja doporucuju jedine klient SHAREAZA (nova beta byla na PEGASoft.cz). S ostatnimi nemam dobre zkusenosti. Kdyz se natahne .torrent soubor, chvilku to stagnuje a po hodine se to treba rozjede az na 100KB/s. Kdyz neco necham pres noc, vetsinou se mi to stahne cely (i 1.5GB soubory). A uploady staci omezit Netlimiterem na 2KB/s, aby se to "nebilo".
Preju Ti , aby i lidi, od kterejch budes stahovat, meli mysleni blba jako ses Ty a pouzivali omezeni NL na 2KB. To aby se to !nebilo"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

jj takový sou nejhorší, tedka stahuju z jednoho serveru kde jsou jen CZ a SK filmy a hudba a tam je pravidlo ze se musi nauplaodovat minimalne to co se downloadne

a musim rict ze nekdy to je docal zahul uploadovat 20 kb/s treba 4GB

 

Funguje dost aktivne na stejnym trackeru (parkrat jsem ho tu i annoncoval) a myslim ze na lajne od karnevalu (turbo) o zadnejch vetsich problemech s ratiem mluvit nemuzu.

Kazdopadne myslim, ze se nam tam docela uspesne dari bojovat proti pijavicim.

no nechci rikat primo problemy s ratiem, ale tedka jsem sosal red dwarfa a este mi zbyva uploadnout asi 2 GB abych mel ratio 1, s tim uploadem ktery je tedka na turbu to jde docela ztuha

navic se mi zda ze ten tracker rovnomerne rozdeluje rychlosti upladu na vsechny soubory ktery seeduju, protoze kdyz to treba zrovna nikdo nesosal tak ostatnim se rychlost nezvysila ale byla presne (limit uploadu 22 kbs / pocet uploadu), pouzivam ABC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...