Přejít na obsah

Výpadek Příbram


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

No tak teď už jsem doopravdy nasranej! Asi třetí nebo čtvrtej výpadek v tomhle měsíci v Příbrami všech služeb (digitální kabelovka, internet, telefon - analog částečně fungoval)! Ze včerejška na dnešek to nešlo skoro 17 hodin (od včerejška od 18:30 do dneška do 11:20 byl výpadek). Asi to bylo kvůli bouřce nebo co. To bych i docela pochopil, i když nechápu proč nejdou žádný služby kvůli bouřce, když mám kabelovku, na kterou by neměly mít vliv žádné změny počasí a bouřky.

 

Nevíte někdo, co se zase stalo, že nešlo nic - bylo to kvůli tý bouřce - a co se stalo? Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Dneska internet v Příbrami nějak kolísá. Na měřičích se pohybuje rychlost kolem 1 a někdy 3 Mbps (mám mít 6 Mbps). Přes FTP UPC to jde normálně, ale stránky se načítají všechny katastroficky. Strašně se to táhne. Někdy se čeká i déle než minutu. Co s tím zase dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, stejný problém i v Pardubicích. Internet mám 12 mego, ale vypadá to jak dvou mego a ani to možná ne. Všechno jde špatně, stránky atd. Třeba na živě je velký problém se vůbec dostat. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...