October 14, 200619 yr Dnes ráno, přibližně v 9:30 vypadly všechny kódované programy (mám nabídku Supreme, tedy vše), obraz zamrzl a od té doby fungují jen ty volné - ČT, Prima, Nova a německé. STB vypadá v pořádku, Conax žádný zakázaný přístup nehlásí, stav předplatné ukazuje to co má, úroveň i kvalita signálu okolo 99%, přesto to nejede. Volal jsem samozřejmě na Kontakt centrum, ale je sobota (jako naschvál), takže se se mnou baví jen záznamník. Ačkoliv hlas na něm tvrdí, že pokud zanechám své veškeré kontaktní údaje, tak se závadou budou zabývat bezodkladně, nestalo se za celý den nic, stále stejný stav - programy nefungují. Nevím, zda je to nějaká větší závada v síti, nebo jestli je problém jen lokální, popřípadě, jestli je chyba někde u mě v STB nebo na přístupové kartě, nikdo se neobtěžuje ozvat a něco říct. Už jednou se mi kdysi stalo něco podobného, ale to byl problém v STB, který odmítal číst kartu a chlásil "nepovolený přístup - zakódováno". Tentokrát nic takového nehlásí, prostě jen ty programy nejedou a místo toho tam je po zapnutí STB jen logo Karnevalu.
October 14, 200619 yr V brne je vse ok, mam take nabidku supreme. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
October 14, 200619 yr V brne je vse ok, mam take nabidku supreme. Dík za info. Update: Tak už to naběhlo. Sláva!
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.