Přejít na obsah

Výpadek kódovaných programů


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Dnes ráno, přibližně v 9:30 vypadly všechny kódované programy (mám nabídku Supreme, tedy vše), obraz zamrzl a od té doby fungují jen ty volné - ČT, Prima, Nova a německé. STB vypadá v pořádku, Conax žádný zakázaný přístup nehlásí, stav předplatné ukazuje to co má, úroveň i kvalita signálu okolo 99%, přesto to nejede.

Volal jsem samozřejmě na Kontakt centrum, ale je sobota (jako naschvál), takže se se mnou baví jen záznamník. Ačkoliv hlas na něm tvrdí, že pokud zanechám své veškeré kontaktní údaje, tak se závadou budou zabývat bezodkladně, nestalo se za celý den nic, stále stejný stav - programy nefungují. Nevím, zda je to nějaká větší závada v síti, nebo jestli je problém jen lokální, popřípadě, jestli je chyba někde u mě v STB nebo na přístupové kartě, nikdo se neobtěžuje ozvat a něco říct. Už jednou se mi kdysi stalo něco podobného, ale to byl problém v STB, který odmítal číst kartu a chlásil "nepovolený přístup - zakódováno". Tentokrát nic takového nehlásí, prostě jen ty programy nejedou a místo toho tam je po zapnutí STB jen logo Karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...