Přejít na obsah

hudební programy...MTV 2


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Mám Intercable/Karneval od 1997 a celkem dost jsou pro mě důležité hudební programy , teď mám digitální supreme ,ale MTV 2 vyměněné za klasické MTV Europe z analogu je děs. Samý béčkový rock atd. Nevíte někdo jestli to tak zůstane???

 

A ještě takový dotaz, jak se nejlíp dostat k německé VIVĚ , na kabelu zhasla v roce 1999 , pak jela chvilku VIVA + kterou nahradilo očko. Je nějaké řešení kromě nákupu satelitního kompletu.

 

Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Mám Intercable/Karneval od 1997 a celkem dost jsou pro mě důležité hudební programy , teď mám digitální supreme ,ale MTV 2 vyměněné za klasické MTV Europe z analogu je děs. Samý béčkový rock atd. Nevíte někdo jestli to tak zůstane???

 

A ještě takový dotaz, jak se nejlíp dostat k německé VIVĚ , na kabelu zhasla v roce 1999 , pak jela chvilku VIVA + kterou nahradilo očko. Je nějaké řešení kromě nákupu satelitního kompletu.

 

Dík za info.

 

No co já vím,tak mi tvrdili že v digitálu jsou navíc kanály pro větší výběrmtudíž tam schválně není MTV Europe ale MTV 2.Na dotaz ohledně Vivy mi nebylo odpovězeno takže nevím :( Souhlasím s Tebou mnohem radši bych měl v digitálu MTV Europe nebo jiný hudební program například je prý dobrý Deluxe.Já osobně mám všechny kanály které sleduju na digitálu a taky mi příjde zbytečný pořád přepínat digitál a analog.Podle mě by klidně mohli vyměnit CLassic FM i když určitě někdo se na něj dívá:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Podle mě by klidně mohli vyměnit CLassic FM i když určitě někdo se na něj dívá:)

Tak zrovna já se na Classic FM dívám mnohem raději než na všechny MTV nebo Óčka. :D

Každý má prostě jiný vkus. :wink:

Ale nevidím důvod, aby se v digitálu něco vyměňovalo, tam je totiž na rozdíl od analogu místa dost a nemusí jeden kanál dělat místo druhému.

Pokud jde o Vivu, tak už to bylo několikát v případě německých programů odůvodňováno - neúměrné finančbí požadavky ze strany německých stanic. Takže jen balík ZDF...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

No právě proto jsem napsal že se na něj taky někdo dívá :) Nemyslel jsem tím nic špatnýho :) naopak si myslím že je dobře že si člověk může vybrat podle svýho.A s tím vyměňováním jsem to myslel tak že mi bylo už víckrát řečeno jak ze strany operatora na KC tak i samotnýma technikama Karnevalu že v současné době není v jejich silách přidávat další kanály do Digitální nabídky.Sice nevím proč ale prý mají multiplexy plné a další se tam už "prý"nevejde.Samozřejmě že by šlo do jednotlivých multiplexů zařadit další kanály ale myslím že by to bylo na úkor kvality.A taky jsem nemyslel jen VIVU ale taky třeba slovenský MusicBox,který byl u nás v analogu ale pak ho zrušili a když koukám na kmitočty že u slovenských hranic jde tak nevidím důvod proč by nemohl být i v digitálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím , určitě je fajn ,že si člověk může vybrat a to ještě v digitální kvalitě i když zrovna pro mě je to změna k horšímu. Mému vkusu byla nejblíže VIVA , MTV europe celkem ušlo , ale připadá mi zbytečné kvůli jedné stanici kupovat satelit , nejde mi o peníze , jen nechci mít u televize deset různých krabiček a s deseti ovladači...

 

Taky si myslím , že výměnou klasického MTV za MTV 2 tak trochu, možná nepřímo, podporuje sledovanost óčka .

 

No alespoň zkusím napsat o VIVU na Karneval, asi nic nezměním ,ale možná nebudu jediný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s tím vyměňováním jsem to myslel tak že mi bylo už víckrát řečeno jak ze strany operatora na KC tak i samotnýma technikama Karnevalu že v současné době není v jejich silách přidávat další kanály do Digitální nabídky.Sice nevím proč ale prý mají multiplexy plné a další se tam už "prý"nevejde

Momentalne jsou vsechny vysilane multiplexy jiz naplne tv kanalmy.

Proto pro pridani dalsich kanalu se musi udelat dalsi multiplex, coz stoji spoustu penez, protoze se musi nakoupit dalsi technika.

Takze je jasne ze kvuli jednomu kanalu to delat nebudou.

Ale v budoucnu se pocita s mnohem vyzsim poctem kanalu (multiplexu) takze se urcite mame naco tesit. :wink:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...