Přejít na obsah

Nick Jr. s reklamami


Návštěvník Satanik

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 4 minutami, Satanik napsal:

Toto tipovanie nemá význam.

Fajn, tak teda vysvetli ty nejasnosti a nebude nikdo muset tipovat.
Co teda bylo na obrazovce v dobe, kdy na ceske jazykove stope bezela reklama a tys prepnul na anglickou zvukovou stopu?
A kdyz jsi behem normalniho poradu prepinal mezi jazykovymi stopami, tak tam byl porad ten samy porad a na obou zvukovych stopach byl v tom samem casovem okamziku poradu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satanik

Neviem to vysvetliť, lebo sme sledovali Nick Jr. len s anglickou stopou. T.j. po prepnutí na tento program sme hneď nastavili jazyk na angličtinu, a češtinu sme ďalej neriešili. Už to ani neviem overiť, keďže máme teraz UPC. Skúsim zistiť, ako to reálne je, v Telekome.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Zjevne to bude ve skutecnosti jinak, nez popisujes. Protoze je proste fyzicky nemozne, aby obraz byl jiny po prepnuti na jinou zvukovou stopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satanik

Volal som s technikom z Telekomu, a potvrdil mi, že do 31.1. tohto roku to fungovalo tak, ako som popisoval. Toľko na margo fyzickej nemožnosti. Vraj na žiadosť vysielateľa to zmenili a teraz je pre každú mutáciu rovnaký stream, t.j. s reklamami. Keď sa vrátim od tejto off-topic témy k pôvodnej otázke, je už jasné, že anomália bola v Telekome, nie v UPC. Týmto sa UPC ospravedlňujem za krivé obvinenie 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jenze to znamena, ze pri prepinani jazyka NEDOCHAZELO pouze k prepnuti jazykoveho streamu, ale taky k prepnuti na jiny OBRAZOVY stream!
Protoze jinak je to opravdu fyzicky nemozne.

Dokud nekdo skutecne PRESNE nepopise, jak to fungovalo (z TECHNICKEHO hlediska), zustava porad to, jaks to popsal, nesmyslem.

Protoze mimo jine tim padem nutne MUSELO dochazet k "rozsynchronizaci" vysilaneho obsahu mezi ceskou a anglickou mutaci (protoze se proste nemohly ztratit kuy casu, zeano... kdyz vysilam 10 minut porad, za nim 1 minutu reklamu, a pak dalsi porad, tak kam se ztrati ta 1 minuta? jak by pak mohly dva kanaly, z nichz jeden tu reklamu vysila a druhy ne, vysilat ve 12. minute presne to same?!).

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satanik

Určite sa prepínal aj stream, ale to mňa ako používateľa nezaujímalo, bolo to totiž transparentné, t.j. v kontextovom menu ku kanálu sa vybral iný jazyk, a šlo to tak, ako som to popísal už v úvodných príspevkoch. Fakt nerozumiem, prečo je to také nepochopiteľné, či "nezmysel".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 6 minutami, Satanik napsal:

Fakt nerozumiem, prečo je to také nepochopiteľné, či "nezmysel".

Protoze jsi porad nezodpovedel zakladni otazku: Co bylo na obrazovce "bezreklamoveho zvukoveho kanalu" v dobe, kdy na "reklamovem zvukovem kanalu" byla reklama?
Protoze jak jsem popsal vyse, zakony fyziky porad plati a kusy casu se nemuzou jen tak ztratit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...